Datum narození: | 15-12-2017 |
Pohlaví: | Fena |
Registr: | LOE2409961 |
Mikročip: | 945000006041108 |
Matka: | Jenny von der Wolfsschleife |
Otec: | Bak od Našej Vlčice |
Chovatel: | Dakmat |
Majitel: | ALPHA SOUL KENNEL |
Původ: | CZ |
WOLF BLOOD: | 29.2% Powered by WGI Project |
COI: | 23,82% Powered by WGI Project |
Výběr: | A67,5 K1 K9 Ob Qq Xv54,1 Xf105,2 Xh0,6875 (ES) |
Kontakty: | 680506164 |
Bak od Našej VlčiceHD A ED 0 |
Gunner Malý BysterecHD A ED 0 |
Blek z Liehovarského dvoraHD A - |
Brix Zlatá žila- - |
Cedra Bonus- - |
|||
Askia Slnečný dvorHD A - |
Aragorn Potomok vlkovHD C - |
||
Agira Vlčí démonHD A - |
Hero z RofaHD A - |
Tambury z RosíkovaHD A - |
|
Elba z Rofa- - |
|||
Argenta Zelená vodaHD A - |
Milo Ruskov dvor CSHD A - |
||
Klea Ruskov dvor CSHD A - |
|||
Jenny von der WolfsschleifeHD A ED 0 |
Hitt spod ĎumbieraHD A - |
Dixon Radov DvorHD A - |
Artex Radov dvorHD A - |
Brita ČičkyHD A - |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A - |
Cagi od ÚhoštěHD A - |
||
Grace Kollárov dvorHD A - |
|||
Grace von der WolfsschleifeHD A - |
Brit Radov DvorHD A - |
Tambury z RosíkovaHD A - |
|
Drina Trenčan- - |
|||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0 |
Ajax od Miščicha- - |
||
Dia Kollárov dvorHD A - |
Jméno | HD | ED | DM | DW | Výběr |
---|
Výstava | Datum | Kategorie | Hodnocení | Poz. | Tituly | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
131.ª Exposição Canina Internacional de Lisboa (Lisboa Winner 2018) Giudice: Nicola Imbimbo (IT) |
13-07-2018 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 2 | |
||
132.ª Exposição Canina Internacional de Lisboa (Qualificativa de Campeonato) Giudice: Luís Catalan (PT) |
14-07-2018 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 3 | |
||
48th International dogshow gibraltar Giudice: Jackie Stubbs (IE) |
06-10-2018 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
49th International dogshow gibraltar Giudice: Suncica Lazic (RS) |
07-10-2018 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane |
||
XXXII Exposicion Internacional Canina de Malaga - Punto Obligatorio (ES) Giudice: Sylvie Desserne (FR) |
24-11-2018 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
88.ª Exposição Canina Internacional do Norte (ALW19 - LATIN WINNER 2019) Giudice: Malgorzata Wieremiejczyk (PL) |
12-01-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
89.ª Exposição Canina Internacional do Norte (PW19/QC) Giudice: Pietro Bottagisio (IT) |
13-01-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
87 Exposición Nacional de Lugo Giudice: Ricardo Mancebo Más (ES) |
26-01-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
38 Exposición Internacional de Lugo Giudice: Zeferino Silva (PT) |
27-01-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
12.ª Exposição Canina Nacional de Fafe Giudice: Gerard Jipping (NL) |
10-02-2019 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | 2 | |
||
15.ª Exposição Canina Nacional de Caldas da Rainha Giudice: Alberto Cuccillato (IT) |
16-03-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
8.ª Exposição Canina Internacional de Caldas da Rainha Giudice: Luis Gorjao Henriques (PT) |
17-03-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOS |
||
1.ª Exposição Canina Nacional de Arruda dos Vinhos Giudice: Horst Kliebenstein (DE) |
31-03-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
NDS Ponte de Lima Giudice: Avi Marshak |
13-04-2019 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOS |
||
IDS Ponte de Lima Giudice: Tino Pehar (HR) |
14-04-2019 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOS |
||
91 Exposición Internacional de Primavera de Madrid Giudice: Pietro Paolo Condo (IT) |
27-04-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
89 Exposición Nacional de Melide Giudice: Jose Tomás Delgado (ES) |
25-05-2019 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
39 Exposición Internacional de Melide Giudice: Anna Kochan (PL) |
26-05-2019 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOS |
||
Exposición Nacional de Cantabria Giudice: Carmen Navarro (ES) |
29-06-2019 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Exposición Internacional de Cantabria Giudice: Betty Lais (BR) |
30-06-2019 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
133.ª Exposição Canina Internacional de Lisboa (Lisboa Winner 2019) Giudice: Dagmar Klein (RO) |
12-07-2019 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
134.ª Exposição Canina Internacional de Lisboa (Qualificativa de Campeonato) Giudice: Andrzej Stepinski (PL) |
13-07-2019 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Exposición Internacional de León Giudice: Adolfo Martinez Noguera (ES) |
29-09-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
50 IDS Gibraltar Giudice: Karen Mc Devitt (IR) |
05-10-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
51 IDS Gibraltar Giudice: Stephanie Walls (IR) |
06-10-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
13.ª Exposição Canina Nacional de Braga Giudice: Alfonso Castells Lladosa (ES) |
09-11-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
10.ª Exposição Canina Internacional de Braga Giudice: Celso Pinto (BR) |
10-11-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOS |
||
NDS Murcia Giudice: Zorica Blomqvist (SE) |
16-11-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
IDS Murcia Giudice: Alfonso Castells Lladosa (ES) |
17-11-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
90.ª Exposição Canina Internacional do Norte (ALW20 - LATIN WINNER 2020) Giudice: Orietta Zilli (IT) |
11-01-2020 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB |
||
91.ª Exposição Canina Internacional do Norte (PW20/QC) Giudice: Pietro Paolo Condo (IT) |
12-01-2020 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
Exposición Nacional de Lugo Giudice: Richard Mc Coy (IR) |
25-01-2020 | Champion class | Molto buono | 1 | |
||
Exposición Internacional de Lugo Giudice: Antonio Rojo Fajardo (ES) |
26-01-2020 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
93 Exposición Nacional de Silleda Giudice: Luis Catalan (PT) |
05-09-2020 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
41 Exposición Internacional de Silleda Giudice: Pedro Delarue (PT) |
06-09-2020 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Exposición Nacional de Cantabria Giudice: Martín Baskaran (ES) |
26-06-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Exposición Internacional de Cantabria Giudice: José Luis Gil Alonso (ES) |
27-06-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Exposición Nacional de Silleda Giudice: Adrián Argente del Castillo (ES) |
10-07-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Exposición Internacional de Silleda Giudice: Francisco Ranea (ES) |
11-07-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
NDS Lugo Giudice: Adolfo Martínez Noguera (ES) |
04-09-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
IDS Lugo Giudice: Lokodi Csaba-Zsolt (RO) |
05-09-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Exposición Internacional de Primavera de Madrid Giudice: Mario Gil de Biedma (ES) |
25-09-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Exposición Internacional de Otoño de Madrid (Latin Winner) Giudice: Alejandro Palacin (ES) |
26-09-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
IDS Santarem (Latin Winner) Giudice: Anna Kochan (PL) |
06-11-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
IDS Santarem (CPC Winner) Giudice: Martín Baskaran (ES) |
07-11-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
NDS Torre Pacheco Giudice: Anne Chaterine Edoff (SE) |
13-11-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
IDS Torre Pacheco Giudice: Myriam Vermeire (BE) |
14-11-2021 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza, BOG2 |
||
NDS Lugo Giudice: Francisco Ruiz (ES) |
28-01-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOS |
||
IDS Lugo Giudice: José Homen de Mello (PT) |
30-01-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
IDS Medina de Pomar Giudice: David Ramos (ES) |
19-06-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Especial CAC Madrid Giudice: Perttu Stahlberg (FI) |
23-06-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
RSCE Winner Giudice: Massimo Inzolli (IT) |
23-06-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
World Dog Show Madrid 2020 Giudice: Otakar Vondrouš (CZ) |
24-06-2022 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
IDS Porto (Porto Winner) Giudice: Adolfo Martínez Noguera (ES) |
09-07-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
IDS Porto (QC) Giudice: Vincenzo Parmiciano (IT) |
10-07-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
NDS Silleda Giudice: María Amelia Taborda (PT) |
10-09-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
IDS Silleda Giudice: Ricardo Mancebo Más (ES) |
11-09-2022 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
IDS Valladolid Giudice: Alejandro Palacin (ES) |
05-03-2023 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jasna Dakmat | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jenny von der Wolfsschleife | 4 | 4.25 | 17 | 17 (100%) | 58.82% | 5.88% | - | - | - |
Grace von der Wolfsschleife | 3 | 3.67 | 11 | 5 (45.45%) | 80% | 20% | - | - | - |
Arlen spod Ďumbiera | 2 | 2.5 | 5 | 2 (40%) | 50% | 50% | - | - | - |
Dia Kollárov dvor | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | - | 33.33% | - | - |
Eda Slňava | 3 | 5 | 15 | 4 (26.67%) | 100% | - | - | - | - |
Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jasna Dakmat | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jenny von der Wolfsschleife | 17 | 58.82% | 41.18% | 60% | 28.57% | 69.2 cm | 65.5 cm | 106.5 | 54.7 | - | 106.5 | 54.4 | 0.7 |
Grace von der Wolfsschleife | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 28.57% | 65 cm | 64 cm | - | - | - | 109.5 | 56.8 | - |
Arlen spod Ďumbiera | 5 | 40% | 60% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
Dia Kollárov dvor | 8 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 67 cm | - | 106 | 54.4 | - | - | - | - |
Eda Slňava | 15 | 53.33% | 46.67% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Výběr | HD | ED |
---|---|---|---|---|---|---|
4,4 | Tambury z Rosíkova | 0,88422% | 12.5 | A68 OG R1 P1 | HD A | - |
4,5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | A66 OH R1 P1 | HD A | - |
5,5,6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 7.8125 | A63,5 E1 F2 OF R1 P3 | - | - |
5,5,6,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 10.15625 | A67,5 OF R1 P1 | HD B | - |
5,6 | Aja Frovan | 0,11805% | 4.6875 | A61 D7 OG R1 P3 | - | - |
5,6,6,6,6,6,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,3984% | 12.5 | A69 OH P1 | - | - |
5,6,6,6,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,0509% | 8.59375 | A68 E1 K1 OF P1 | - | - |
CELKOVÝ COI: | 2,51065% |