| Born: | 17-03-2019 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Zdenička z Litavské kotliny |
| Father: | Budulínek z Molu Es |
| Breeder: | z Litavské kotliny |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.41 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Budulínek z Molu EsHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Car od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 20.64% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Zdenička z Litavské kotlinyHD A ED 0COI: 19.86% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Emoji As z Litavské kotliny x Maki des Feux d'Or 2022-04-06 | |||||
| Tyrel des Feux d'Or ♁ | - | - | - | - | |
| Togo des Feux d'Or ♂ | - | - | - | - | |
| Titan des Feux d'Or ♂ | - | - | - | - | |
| Thorfinn des Feux d'Or ♂ | - | - | - | - | |
| Thor des Feux d'Or ♂ | - | - | - | - | |
| Taiko des Feux d'Or ♂ | - | - | - | - | |
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championnat de France 2020 Giudice: M. Alain PECOULT |
04-09-2021 | Open class | Eccellente | - | |
||
| Championnat de France 2021 Giudice: M. PARMICIANO |
05-09-2021 | Open class | Eccellente | 2 | |
||
| World Dog Show BRNO Giudice: Soukupová Monika (CZ) |
30-09-2021 | Open class | Molto buono | - | |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emoji As z Litavské kotliny | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Zdenička z Litavské kotliny | 4 | 3.25 | 13 | 3 (23.08%) | 66.67% | - | 33.33% | - | - |
| Tara z Litavské kotliny | 6 | 6.33 | 38 | 22 (57.89%) | 27.27% | 13.64% | 9.09% | - | - |
| Peggy z Litavské kotliny | 5 | 3.4 | 17 | 10 (58.82%) | 60% | 10% | 30% | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 5 | 4.2 | 21 | 7 (33.33%) | 42.86% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 14.29% |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emoji As z Litavské kotliny | 6 | 83.33% | 16.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zdenička z Litavské kotliny | 13 | 15.38% | 84.62% | - | 45.45% | - | 63 cm | - | - | - | 108.4 | 53.7 | - |
| Tara z Litavské kotliny | 38 | 42.11% | 57.89% | 25% | 31.82% | 68.8 cm | 53.1 cm | 109 | 52.4 | - | 109 | 54.9 | - |
| Peggy z Litavské kotliny | 17 | 64.71% | 35.29% | 36.36% | 83.33% | 67.8 cm | 61.6 cm | 111.4 | 53.4 | - | - | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 21 | 61.9% | 38.1% | 46.15% | 37.5% | 68.8 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | CUTT | 0,31728% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| COI TOTAL: | 2,55335% |