Nato: | 02-12-2011 |
Sesso: | Femmina |
Registro: | CMKU/CSV 3155/11 |
Microchip: | 203098100305076 |
Madre: | Yukon z Molu Es |
Padre: | Erik z Věrné smečky |
Allevatore: | z Molu Es |
Proprietario: | - |
Provenienza: | CZ |
WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI Project |
COI: | 20,37% Powered by WGI Project |
Selezione: | A65 Of P1 Xv56,2 Xf107,7 |
Contatti: |
Erik z Věrné smečkyHD A - |
Bref od Tištínského potokaHD A - |
Kolt Šedá eminenceHD B - |
Atos ze Šedého dolu CSHD A - |
Coda Šedá eminenceHD A - |
|||
Orka Šedá eminenceHD A - |
Arne z Města HenbrštajnůHD B - |
||
Haidy Šedá eminenceHD A - |
|||
Assay z Věrné smečkyHD A - |
Grey Wolf z Molu EsHD A - |
Agar ReolupHD A - |
|
Amálka od Buližníku CSHD A - |
|||
Dia DakmatHD C - |
Cagi od ÚhoštěHD A - |
||
Borka II z Rosíkova CSHD C - |
|||
Yukon z Molu EsHD A ED 0 |
HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A - |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0 |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A - |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A - |
|||
ARISSAHD A ED 0 |
CUTTHD A - |
||
REPKA- - |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0 |
Aron Malý BysterecHD B - |
Milo Ruskov dvor CSHD A - |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A - |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A - |
Hasso z Kladenské záře CSHD A - |
||
Cira Volání roduHD A - |
Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
---|
Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mezinárodní výstava ps? - ?eské Bud?jovice Giudice: Tibor Havelka (SK) |
13-10-2012 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Svetová klubová výstava národných plemien - Bratislava Giudice: Tibor Havelka (SK) Jaroslav Matyáš (SK) |
10-11-2013 | Open class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Klubová výstava CSV - Židlochovice Giudice: Petra Márová (CZ) |
10-05-2014 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
European Dog Show 2014 Giudice: Gabriela Ridarcikova |
23-10-2014 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOS |
||
Nazionale di Brno (CZ) Giudice: Maty???? Jaroslav, Ing. |
24-10-2014 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Duo CACIB Praga Giudice: Furlong Margaret |
01-11-2014 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Duo CACIB Praga Giudice: Schimpf Otto |
02-11-2014 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
DUO CACIB Nitra 1 Giudice: Vretenicic Sanja, ME |
28-02-2015 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
DUO CACIB Nitra 2 Giudice: Tibor Havelka (SK) |
02-03-2015 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
Klubovú výstavu, Raduno Club Slovacco Giudice: Leos Jancik (FEMALES) + BOB & Daiva Rimaityte (MAL |
08-08-2015 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Europska výstavu; Europeo di Razza Giudice: Daiva Rimaityte (FEMALE)+BOB & Leos Jancik (MALE) |
09-08-2015 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
Specialni Vystava KCHCSV Giudice: Jana Tomeskova |
13-09-2015 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
Europska vystava Ceskoslovenského vlciaka SR Giudice: Monika Sokupova |
28-08-2016 | Champion class | Assente | - | |
||
DUO CACIB Praha Giudice: Ladislav Kukla |
29-10-2016 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
Klubová výstava Ceskoslovenských vlcáku Nadejkov (CZ) Giudice: Tibor Havelka (SK) |
16-04-2017 | Honour class | Eccellente | 1 | |
||
Speciální výstava CSV KCHCSV CR Giudice: Jindrich Jedlicka |
16-09-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOS |
||
World Dog Show BRNO Giudice: Soukupová Monika (CZ) |
30-09-2021 | Veteran class | Eccellente | 2 | |
Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aglaya z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aglaya z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 32.26% | 32.26% | 69.7 cm | 64.4 cm | 107.8 | 54.4 | - | 145.9 | 55.2 | - |
ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Selezione | HD | ED |
---|---|---|---|---|---|---|
4,5,7,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,85772% | 12.5 | A67 E3 OF P1 | HD A | - |
5,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 6.25 | A67,5 OF R1 P1 | HD B | - |
5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 6.25 | A67 OF P1 | HD A | - |
5,6,7 | Atos Heol CS | 0,05361% | 5.46875 | A72 E1 OF P3 | - | - |
5,7 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | A69 C2 OF P1 | HD A | - |
5,7,7 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 4.6875 | A64 E1 OF R1 P1 | HD A | - |
5,7,7,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | A67 OH P1 | - | - |
COI TOTALE: | 1,55215% |