| Datum narození: | 01-11-2010 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Jasa spod Ďumbiera |
| Otec: | Enar spod Ďumbiera |
| Chovatel: | Vikvel Wolf |
| Majitel: | - |
| Původ: | SK |
| WOLF BLOOD: | 29.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.75 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | A60 Og R1 P5 |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|---|---|---|---|---|
| Ajša Vikvel wolf x Luk Radov Dvor 2012-12-27 | |||||
| Cord Vikvel wolf ♂ | - | - | - | - | |
| Cokkie Vikvel wolf ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | - | A61 E1 OG Xf108,20 Xv55,74 Xh0,733 P1 |
| Cayla Vikvel wolf ♁ | - | - | - | - | |
| Cassie Vikvel wolf ♁ | - | - | - | - | |
| Ajša Vikvel wolf x Carr Malý Bysterec 2013-12-08 | |||||
| Egon Vikvel wolf ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | n/DW | A69 OF Xf110,14 Xv55,07 Xh0,722 P1 |
| Elza Vikvel wolf ♁ | - | - | - | - | |
| Ember Vikvel wolf ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A65 Xf107,69 Xv56,92 Xh0,6875 |
| Ajša Vikvel wolf x Gorran Grey Střípek snů 2014-09-25 | |||||
| Franko Vikvel wolf ♂ | HD A | ED 1 | n/DM | - | A66 OF Xf110,61 Xv54,55 Xh0,55 P1 |
| Falcon Vikvel wolf ♂ | - | - | - | - | |
| Fany Vikvel Wolf ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A62 OF Xv54,84Xf112,90Xh0,588 P3 |
| Farina Vikvel Wolf ♁ | - | - | - | - | |
| Výstava | Datum | Kategorie | Hodnocení | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubová výstava ?SV - Nitra Giudice: František ml. Rosík (SK) |
22-02-2013 | Working class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOS |
||
| Európska výstava ceskoslovenského vlciaka Jasenie Giudice: František ml. Rosík (SK) |
13-07-2014 | Champion class | Eccellente | 4 | |
||
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ajša Vikvel wolf | 3 | 3.67 | 11 | 5 (45.45%) | 100% | - | - | - | - |
| Jasa spod Ďumbiera | 2 | 5 | 10 | 7 (70%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 6 | 6 | 36 | 16 (44.44%) | 50% | 25% | 18.75% | 6.25% | - |
| Grace Kollárov dvor | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Citka Kollárov dvor | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ajša Vikvel wolf | 11 | 36.36% | 63.64% | 50% | 42.86% | 67.5 cm | 62.7 cm | 110.4 | 54.8 | 0.6 | 109.6 | 55.8 | 0.7 |
| Jasa spod Ďumbiera | 10 | 60% | 40% | 33.33% | 75% | 67 cm | 60.7 cm | 107.4 | 55.2 | 0.7 | - | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 36 | 66.67% | 33.33% | 20.83% | 16.67% | 67.6 cm | 61 cm | - | - | - | 116 | 54 | - |
| Grace Kollárov dvor | 12 | 58.33% | 41.67% | 14.29% | 60% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Citka Kollárov dvor | 5 | 20% | 80% | 100% | 50% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 17 | 52.94% | 47.06% | 22.22% | 62.5% | 68 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 1,32799% | 16.40625 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,97461% | 14.0625 | 11,03% | 61 |
| 33 | ♂ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,41797% | 41.40625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,31906% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| 10 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6,6,7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,69737% | 15.625 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,15271% | 7.03125 | 4,64% | 60 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 10.15625 | 10,65% | 33 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 6.25 | 11,03% | 11 |
| CELKOVÝ COI: | 7,93782% |