| Born: | 30-11-2013 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Ainu Tasha |
| Father: | Bacardi Lupus Ardor |
| Breeder: | Sivé svetlo |
| Owner: | - |
| Nation: | SK |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,33% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.09 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európska výstava ceskoslovenského vlciaka Jasenie Giudice: František ml. Rosík (SK) |
13-07-2014 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 3 | |
||
| World Special Show of Slovak National Breeds Giudice: Ridarcikova Gabriela (SK) & Jaroslav Matyas (SK) |
10-06-2016 | Open class | Molto buono | - | |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anakin Sivé svetlo | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bacardi Lupus Ardor | 5 | 4.6 | 23 | 7 (30.43%) | 28.57% | 14.29% | - | - | - |
| Cézar Lupus Bohemia Genao | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 40% | 20% | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Aris Hlas divočiny CS | 7 | 6.57 | 46 | 6 (13.04%) | 16.67% | - | 33.33% | 16.67% | 33.33% |
| Binc Pohostinstvo CS | 13 | 4.77 | 62 | 1 (1.61%) | - | - | 100% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anakin Sivé svetlo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bacardi Lupus Ardor | 23 | 60.87% | 39.13% | 14.29% | 11.11% | 70 cm | 61 cm | 108.5 | 55.7 | 0.6 | 108.2 | 54.1 | 0.6 |
| Cézar Lupus Bohemia Genao | 23 | 69.57% | 30.43% | 31.25% | 42.86% | 66.4 cm | 61 cm | 108.9 | 56.3 | 0.6 | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 6.25% | 65.8 cm | 64 cm | 104.6 | 52.3 | - | - | - | - |
| Aris Hlas divočiny CS | 46 | 60.87% | 39.13% | 14.29% | 11.11% | 67 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Binc Pohostinstvo CS | 62 | 41.94% | 58.06% | 19.23% | 30.56% | 66.4 cm | 61.9 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 6,6,6 - ♀ 4,5,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,91624% | 15.625 | 4,64% | 60 |
| 7 | ♂ 6,6,7 - ♀ 4,6,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,6144% | 13.28125 | 26,03% | 31 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,21271% | 6.25 | 10,28% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Orlík z Rosíkova CS | 0,13347% | 4.6875 | 36,77% | 127 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,09832% | 4.6875 | 0,73% | 62 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aja Frovan | 0,11805% | 4.6875 | 22,43% | 11 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ikar z Rosikova CS | 0,11644% | 4.6875 | 19,82% | 18 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 9.375 | 36,18% | 91 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 7 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 8 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,26822% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| COI TOTAL: | 3,71584% |