| Nato: | 19-11-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Etna od Starkej |
| Padre: | Ir Oskár Dór |
| Allevatore: | z Opoja pod hájom |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,2% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo z Opoja Pod Hájom | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ir Oskár Dór | 12 | 6 | 72 | 37 (51.39%) | 48.65% | 10.81% | - | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Alf od Pavlišina CS | 3 | 6 | 18 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo z Opoja Pod Hájom | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ir Oskár Dór | 72 | 44.44% | 55.56% | 21.88% | 30% | 68.6 cm | 62.5 cm | 107.5 | 54.4 | 0.7 | 109 | 55.1 | 0.7 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alf od Pavlišina CS | 18 | 50% | 50% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Milo Ruskov dvor CS | 1,77591% | 18.75 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Elbow zo Sennej | 1,40139% | 15.625 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Flora Ruskov Dvor CS | 0,43566% | 9.375 | 12,29% | 19 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,42542% | 12.5 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,5,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,30541% | 12.5 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Binc Pohostinstvo CS | 0,09832% | 4.6875 | 0,73% | 62 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ikar z Rosikova CS | 0,11644% | 4.6875 | 19,82% | 18 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 7.8125 | 36,18% | 91 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,16243% | 8.59375 | 11,03% | 61 |
| 8 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 10.9375 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 7.03125 | 11,03% | 11 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,24576% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 6.25 | 31,93% | 42 |
| COI TOTALE: | 6,05539% |