| Né: | 19-10-2013 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Unique od Úhoště |
| Père: | Czak Grey Střípek snů |
| Eleveur: | od Úhoště |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,71% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.17 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ozi II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 8 | 5.13 | 41 | 20 (48.78%) | 35% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ozi II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 41 | 43.9% | 56.1% | 5.56% | 13.04% | 65 cm | 62.3 cm | 107.7 | 53.1 | - | 111.8 | 53.6 | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Bonie Mrazivé ticho | 0,86964% | 15.625 | 14,56% | 16 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Brit Hlas divočiny CS | 0,44131% | 9.375 | 15,03% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Fea Jimili CS | 0,47349% | 9.375 | 23,91% | 28 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,25981% | 7.8125 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Eda Slňava | 0,12514% | 7.03125 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | Adon Kanakor CS | 0,2243% | 7.03125 | 16,81% | 10 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Chizma z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,35% | 27 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Macek z Rosíkova CS | 0,11827% | 4.6875 | 22,54% | 15 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,18229% | 8.59375 | 25,33% | 35 |
| 7 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Cabrixa Vopa CS | 0,05414% | 5.46875 | 12,48% | 27 |
| COI TOTAL: | 3,34311% |