Nato: | 15-12-2019 |
Sesso: | Femmina |
Registro: | - |
Microchip: | - |
Madre: | Connie Vlčí tlapka |
Padre: | Bak od Našej Vlčice |
Allevatore: | Malý Bysterec |
Proprietario: | CORRADI EDOARDO |
Provenienza: | SK |
WOLF BLOOD: | 28.7% Powered by WGI Project |
COI: | 24,95% Powered by WGI Project |
Selezione: | - |
Contatti: |
Bak od Našej VlčiceHD A ED 0 |
Gunner Malý BysterecHD A ED 0 |
Blek z Liehovarského dvoraHD A - |
Brix Zlatá žila- - |
Cedra Bonus- - |
|||
Askia Slnečný dvorHD A - |
Aragorn Potomok vlkovHD C - |
||
Agira Vlčí démonHD A - |
Hero z RofaHD A - |
Tambury z RosíkovaHD A - |
|
Elba z Rofa- - |
|||
Argenta Zelená vodaHD A - |
Milo Ruskov dvor CSHD A - |
||
Klea Ruskov dvor CSHD A - |
|||
Connie Vlčí tlapkaHD A ED 0 |
Akaj Vlčí tlapkaHD C ED 0 |
Enor Malý BysterecHD A - |
Ajax od Miščicha- - |
Krásna Ruskov dvor CSHD A - |
|||
Gira DakmatHD B ED 0 |
Azar Zelený paprsekHD A - |
||
Borka II z Rosíkova CSHD C - |
|||
Beta Vlčí démonHD A - |
Hitt spod ĎumbieraHD A - |
Dixon Radov DvorHD A - |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A - |
|||
Aida Vlčí démonHD A - |
Hero z RofaHD A - |
||
Argenta Zelená vodaHD A - |
Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
---|
Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SPECIÁLNÍ VÝSTAVA 26. 9. 2020 Týnec nad Labem Giudice: Anna Kochan |
26-09-2020 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | - | |
||
KLUBOVÁ VÝSTAVA 27. 9. 2020 Týnec nad Labem Giudice: Petra Morava |
27-09-2020 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | - | |
||
NAZIONALE SAN MARINO - CAC - VENERDI 04 GIUGNO 2021 Giudice: Oliveira R |
04-06-2021 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
CACIB San Marino 4 giu 2021 Giudice: Hlebarov A. (BGR) |
04-06-2021 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
CACIB San Marino 5 giu 2021 Giudice: Draganescu M. (ROU) |
05-06-2021 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane BIS Giovani |
||
CAC San Marino 5 giu 2021 Giudice: Vanaken J.F. (BEL) |
05-06-2021 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | CAC Miglior Giovane, Miglior Femmina |
||
CACIB San Marino 6 giu 2021 Giudice: Nallem J. (URY) |
06-06-2021 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
DOG EXPO NITRA 2021 - PRESIDENT CUP & WORLD SPECIAL SHOW Giudice: Matyáš Jaroslav, SK |
09-07-2021 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
DOG EXPO NITRA 2021 - GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER SHOW Giudice: Stralková Nadežda, CZ |
10-07-2021 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | - | |
||
DOG EXPO NITRA 2021 - DERBY WINNER SHOW Giudice: Ridarcíková Gabriela, SK |
11-07-2021 | Middle class | Eccellente | 3 | |
||
XXIV European show of CSV - Dolný Kubín Giudice: Gabriella Ridarciková (SK) |
07-08-2021 | Middle class | Eccellente | 3 | |
||
Speciální výstava ?sv 8.8.2021 Týnec nad Labem Giudice: Iveta Nováková |
08-08-2021 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
Speciální Vystava CSV Giudice: Iveta Nováková |
08-08-2021 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
World Dog Show BRNO Giudice: Soukupová Monika (CZ) |
30-09-2021 | Open class | Eccellente | - | |
||
Mimo?ádná speciální výstava ?SV 3.10.2021 Giudice: Nad?žda St?alková |
03-10-2021 | Open class | Eccellente | 3 | |
||
Especial CAC Madrid Giudice: Perttu Stahlberg (FI) |
23-06-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
RSCE Winner Giudice: Massimo Inzolli (IT) |
23-06-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
World Dog Show Madrid 2020 Giudice: Otakar Vondrouš (CZ) |
24-06-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Raduno sociale del Club cane Lupo Cecoslovacco Giudice: Nodalli / Ridarcikova |
25-09-2022 | Working class | Assente | - | |
||
INTERNAZIONALE IMOLA Giudice: VIERA VIKTOVA |
26-01-2023 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOS |
Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Siena Malý Bysterec | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Connie Vlčí tlapka | 4 | 6.25 | 25 | 17 (68%) | 47.06% | 5.88% | 5.88% | - | - |
Beta Vlčí démon | 5 | 7 | 35 | 21 (60%) | 61.9% | 33.33% | - | 4.76% | - |
Aida Vlčí démon | 3 | 5.33 | 16 | 8 (50%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
Argenta Zelená voda | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
Klea Ruskov dvor CS | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 100% | - | - | - | - |
Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Siena Malý Bysterec | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Connie Vlčí tlapka | 25 | 64% | 36% | 12.5% | 22.22% | 68.5 cm | 62.5 cm | 110.1 | 56.2 | 0.7 | 107.2 | 55.2 | 3.3 |
Beta Vlčí démon | 35 | 51.43% | 48.57% | 27.78% | 41.18% | 66 cm | 62.6 cm | 107.7 | 54.7 | 0.6 | 109.2 | 54.9 | 0.6 |
Aida Vlčí démon | 16 | 62.5% | 37.5% | 40% | 66.67% | 68.8 cm | 62.3 cm | 109.1 | 55.4 | 0.6 | 110.5 | 55.2 | - |
Argenta Zelená voda | 6 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 103.2 | - | - |
Klea Ruskov dvor CS | 9 | 55.56% | 44.44% | 20% | 50% | 67 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Selezione | HD | ED |
---|---|---|---|---|---|---|
3,4 | Hero z Rofa | 1,82338% | 18.75 | A67 OH R1 P1 | HD A | - |
3,4 | Argenta Zelená voda | 1,8371% | 18.75 | A62,5 OF R1 P1 | HD A | - |
4,5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 10.9375 | A66 OH R1 P1 | HD A | - |
5,5,5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,69953% | 11.71875 | A67,5 OF R1 P1 | HD B | - |
5,5,6 | Elbow zo Sennej | 0,23357% | 7.8125 | A65 OH R1 P1 | - | - |
5,5,6 | Flora Ruskov Dvor CS | 0,21783% | 7.8125 | A61 E1 F2 H2 OF R1 P3 | - | - |
5,5,6,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,15953% | 8.59375 | A63,5 E1 F2 OF R1 P3 | - | - |
5,6,6,6,6,7,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 10.9375 | A68 E1 K1 OF P1 | - | - |
5,7 | Aja Frovan | 0,05902% | 3.90625 | A61 D7 OG R1 P3 | - | - |
COI TOTALE: | 5,45556% |