| Nato: | 16-06-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Danann Erin Anwar |
| Padre: | Budulínek z Molu Es |
| Allevatore: | Anwar |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,63% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.49 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A60,5 C13 K7 Of Xv55,4 Xf109,1 |
| Contatti: |
![]() Budulínek z Molu EsHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Car od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 20.64% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Danann Erin AnwarHD A ED 0COI: 19.28% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hestiá Anwar | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Danann Erin Anwar | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 100% | - | - | - | - |
| Bella Tara z Blatnických vinic | 4 | 5.75 | 23 | 15 (65.22%) | 73.33% | 6.67% | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 7 | 7.57 | 53 | 15 (28.3%) | 86.67% | 6.67% | 6.67% | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 5 | 7.2 | 36 | 18 (50%) | 66.67% | 22.22% | 5.56% | 5.56% | - |
| Cira z Ponického dvora | 4 | 3.75 | 15 | 3 (20%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hestiá Anwar | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Danann Erin Anwar | 11 | 72.73% | 27.27% | 50% | 66.67% | 68.3 cm | 61 cm | 108.1 | 53.8 | - | 109 | 54.9 | 0.7 |
| Bella Tara z Blatnických vinic | 23 | 56.52% | 43.48% | 30.77% | 70% | 66.8 cm | 63.3 cm | 106.5 | 54 | - | 107.5 | 54.2 | - |
| Aika z Vlčího dubu | 53 | 54.72% | 45.28% | 24.14% | 37.5% | 67.6 cm | 63 cm | 108.4 | 54.5 | - | 111.8 | 55 | 0.6 |
| Fea z Ponického dvora | 36 | 44.44% | 55.56% | 31.25% | 50% | 68.6 cm | 63 cm | 109 | 53 | - | 111.4 | 54.2 | - |
| Cira z Ponického dvora | 15 | 60% | 40% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | CUTT | 0,31728% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Bonie Mrazivé ticho | 0,1087% | 4.6875 | 14,56% | 16 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Atos Tinkin dvor CS | 0,10834% | 4.6875 | 14,34% | 6 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 5.46875 | 20,49% | 21 |
| COI TOTALE: | 2,58127% |