| Nato: | 26-09-2023 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cindy III Od Úhoště |
| Padre: | Canis Drogon Natheda |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Canis Drogon NathedaHD A ED 0COI: 21.66% |
![]() Albireo Envy's LegacyHD A ED 0COI: 21.30% |
![]() Azték Vlčí dechHD A ED 0COI: 18.64% |
![]() Geri z Vlčí chaloupkyHD C -COI: 17.74% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Aika z Blatnických vinicHD A -COI: 16.76% |
Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
|||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Envy Lupus ArdorHD A ED 0COI: 23.77% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Nora Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 21.78% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
|||
Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Caroll Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
Fas Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 22.15% |
|||
Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Cindy III Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.75% |
![]() Dragontail Norský vlkHD A ED 0COI: 20.96% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luky IV od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Canis Drogon Natheda | 2 | 5.5 | 11 | - | - | - | - | - | - |
| Albireo Envy's Legacy | 3 | 5.67 | 17 | 11 (64.71%) | 63.64% | - | - | - | - |
| Azték Vlčí dech | 6 | 7 | 42 | 33 (78.57%) | 36.36% | 6.06% | - | - | - |
| Geri z Vlčí chaloupky | 2 | 3 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luky IV od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Canis Drogon Natheda | 11 | 36.36% | 63.64% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Albireo Envy's Legacy | 17 | 41.18% | 58.82% | 14.29% | 20% | 71 cm | 63.5 cm | 107 | 54.9 | - | 105.5 | 53.2 | - |
| Azték Vlčí dech | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 18.18% | 67.5 cm | 62.5 cm | 108.5 | 53.6 | - | 107.6 | 53.4 | - |
| Geri z Vlčí chaloupky | 6 | 83.33% | 16.67% | 40% | - | 67 cm | - | 109.7 | 53.7 | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Argo Přízrak Karpat | 0,42035% | 9.375 | 17,94% | 83 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Fea z Ponického dvora | 0,66607% | 10.9375 | 19,85% | 36 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,6 | Bonie Mrazivé ticho | 0,1087% | 8.59375 | 14,56% | 16 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,5,6 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 8.59375 | 23,91% | 28 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,5,6 | Brit Hlas divočiny CS | 0,11033% | 8.59375 | 15,03% | 30 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,25981% | 6.25 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ko-Ko z Molu Es | 0,05413% | 3.90625 | 15,98% | 40 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,05554% | 3.90625 | 17,11% | 60 |
| COI TOTALE: | 2,07748% |