| Né: | 12-04-2025 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | |
| Microchip: | |
| Mère: | Aysun Terra Slovakia |
| Père: | Amok Kutinský vlk |
| Eleveur: | Terra Slovakia |
| Proprietaire: | |
| Provenance: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 17.74 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() Amok Kutinský vlk- -COI: 22.76% |
![]() Atlas Sonata CarpathicaHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Bref Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Gara z OravyHD A ED 0COI: 22.58% |
![]() Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
||
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Dona z OravyHD A -COI: 15.63% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Denesme Miracle MiaHD A ED 0COI: 27.61% |
![]() Cullen Miracle MiaHD A ED 0COI: 24.49% |
![]() Eron Lupus ArdorHD A -COI: 23.77% |
Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
|
Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
||||
![]() Asta z Opoja Pod HàjomHD A ED 0COI: 23.20% |
Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
|||
Etna od StarkejHD A -COI: 19.50% |
||||
![]() Bella Ezer Miracle MiaHD A ED 0COI: 25.11% |
![]() Kitt Malý BysterecHD B -COI: 24.83% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
||
Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||||
![]() Daya zo Slovenskej rozprávkyHD A ED 0COI: 24.98% |
Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
|||
Bessy zo Slovenskej rozprávkyHD A -COI: 25.03% |
||||
![]() Aysun Terra Slovakia- -COI: 21.58% |
![]() Tobrok Casshern YelHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
||||
![]() Yelka z Litavské kotlinyHD A ED 1COI: 19.86% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
|||
Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
||||
![]() Hira Arqeva- -COI: 20.56% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eneli Terra Slovakia | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aysun Terra Slovakia | 2 | 6.5 | 13 | 9 (69.23%) | - | - | - | - | - |
| Hira Arqeva | 2 | 6.5 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 6 | 7.5 | 45 | 24 (53.33%) | 83.33% | 12.5% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eneli Terra Slovakia | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aysun Terra Slovakia | 13 | 76.92% | 23.08% | 10% | - | 68 cm | - | 108.8 | 55.9 | - | - | - | - |
| Hira Arqeva | 13 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 45 | 46.67% | 53.33% | 38.1% | 41.67% | 68.3 cm | 63.2 cm | 109.4 | 54.2 | - | 108.5 | 55.1 | 0.7 |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Ir Oskár Dór | 0,85014% | 15.625 | 23,24% | 72 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dixon Radov Dvor | 0,11618% | 4.6875 | 23,87% | 19 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Azor od Poluchov | 0,11284% | 5.46875 | 17,12% | 9 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Askia Slnečný dvor | 0,11688% | 5.46875 | 23,73% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,05327% | 3.90625 | 21,02% | 36 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Enor Malý Bysterec | 0,05828% | 3.90625 | 23,02% | 45 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,11396% | 5.46875 | 20,48% | 35 |
| COI TOTAL: | 1.42156% |