| Nato: | 11-03-1989 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ajka Tokajská oblast' CS |
| Padre: | Astor Mot'ovský dvor CS |
| Allevatore: | Hreškov dvor |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 22.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 10,24% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.38 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63,5 E3 M5 Of R1 P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Aja Hreškov dvor CS x Aron z Jitčina dvora CS 1991-12-16 | |||||
| Andra zo Samoty u Slezákov CS ♁ | - | - | - | - | |
| Akina zo Samoty u Slezákov CS ♁ | - | - | - | - | I2 OB R1 P3 |
| Ara zo Samoty u Slezákov CS ♁ | - | - | - | - | |
| Azor zo Samoty u Slezákov CS ♂ | - | - | - | - | |
| Ahmed zo Samoty u Slezákov CS ♂ | - | - | - | - | |
| Astra zo Samoty u Slezákov CS ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aja Hreškov dvor CS | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Ajka Tokajská oblast' CS | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Ada Ruskov dvor CS | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Xula z Pohraniční stráže | 5 | 4 | 20 | - | - | - | - | - | - |
| Rosana z Pohraniční stráže | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Urta z Pohraniční stráže | 2 | 1.5 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aja Hreškov dvor CS | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajka Tokajská oblast' CS | 13 | 30.77% | 69.23% | - | 33.33% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ada Ruskov dvor CS | 10 | 40% | 60% | - | 33.33% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xula z Pohraniční stráže | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 61.54% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Rosana z Pohraniční stráže | 1 | - | 100% | - | 100% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Urta z Pohraniční stráže | 3 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,90625% | 25 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 4,5,6 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,29297% | 20.3125 | 0% | 3 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Pedro z Pohraniční stráže | 0,40436% | 9.375 | 3,52% | 2 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,59052% | 10.9375 | 0,78% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,58594% | 10.9375 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,39368% | 10.9375 | 0,78% | 16 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Mona z Pohraniční stráže (F4) | 0,19531% | 7.8125 | 0% | 5 |
| 8 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,6,6,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,48828% | 15.625 | 0% | 4 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6,6,7,7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,68359% | 14.0625 | 0% | 6 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Alma Soleg CS (PT) | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 2 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,09766% | 11.71875 | 0% | 2 |
| 11 | ♂ 5,6,6,6,6,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Arno z z Pohraniční stráže (PT) | 0,29297% | 14.84375 | 0% | 9 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7 | Ajax vom alten Pleen (PT) | 0,19531% | 9.375 | 0% | 2 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7 | Ura z SNB CS (F1) | 0,19531% | 9.375 | 0% | 2 |
| COI TOTALE: | 8,4198% |