| Born: | 08-11-1990 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Aipa Jimili CS |
| Father: | Dan Balmar CS |
| Breeder: | Jimili |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 67.74 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.01 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A67 Od P1 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Cyro Jimili CS x Gita Jimili CS 1994-10-14 | |||||
| Dan z Molu CS ♂ | - | - | - | - | |
| Dona z Molu CS ♁ | - | - | - | - | |
| Dáta z Molu CS ♁ | - | - | - | - | |
| Dita z Molu CS ♁ | - | - | - | - | |
| Dar z Molu CS ♂ | - | - | - | - | |
| Dáša z Molu CS ♁ | - | - | - | - | |
| Dina z Molu CS ♁ | - | - | - | - | |
| Darka z Molu CS ♁ | - | - | - | - | |
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cyro Jimili CS | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Dan Balmar CS | 10 | 5.4 | 54 | 3 (5.56%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Bajkal z Banišťa CS | 11 | 4 | 44 | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 2 | 1.5 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Sarik (Canis Lupus) | 2 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cyro Jimili CS | 8 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dan Balmar CS | 54 | 50% | 50% | 22.22% | 29.63% | 67.8 cm | 55.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bajkal z Banišťa CS | 44 | 54.55% | 45.45% | 25% | 20% | 66 cm | 59.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 3 | 66.67% | 33.33% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Sarik (Canis Lupus) | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Tola z Pohraniční stráže | 1,61133% | 18.75 | 3,4% | 37 |
| 6 | ♂ 3,4,5 - ♀ 4,4,4 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 10,25391% | 40.625 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,40951% | 9.375 | 4,86% | 21 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Brest z Pohraniční stráže | 0,40665% | 12.5 | 4,13% | 3 |
| 15 | ♂ 4,5,5,6,6,6,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,7,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,68359% | 33.59375 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Afír z Pohraniční stráže | 0,19531% | 7.8125 | 0% | 28 |
| 15 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,04883% | 18.75 | 0% | 4 |
| 7 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6,6,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,29526% | 11.71875 | 0,78% | 68 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6,6,7,7 | Alma Soleg CS (PT) | 0,09766% | 13.28125 | 0% | 2 |
| 14 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,04883% | 17.1875 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 3 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,14763% | 7.03125 | 0,78% | 16 |
| COI TOTAL: | 14,29615% |