| Datum narození: | 05-02-2004 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | LO0478556 |
| Mikročip: | - |
| Matka: | ROTA |
| Otec: | ARIMMINUM INAVARRE |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,17% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.87 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LACY | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM INAVARRE | 3 | 5.33 | 16 | 3 (18.75%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Aron z Jitčina dvora CS | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 60% | 20% | - | 20% | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LACY | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM INAVARRE | 16 | 75% | 25% | 8.33% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aron z Jitčina dvora CS | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 15.38% | 68 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,85772% | 12.5 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 7.8125 | 25,33% | 35 |
| 8 | ♂ 4,7,7 - ♀ 6,6,6,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,80566% | 14.0625 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 10.9375 | 6,33% | 62 |
| 34 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,40381% | 35.15625 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 10.15625 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 8.59375 | 11,03% | 61 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7,7 | Brest z Pohraniční stráže | 0,05083% | 6.25 | 4,13% | 3 |
| CELKOVÝ COI: | 5,84171% |