| Nato: | 13-11-1987 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | ?sHPK 685/87 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Tola z Pohraniční stráže |
| Padre: | Rep z Pohraniční stráže (F3) |
| Allevatore: | z Banišťa CS |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 31.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 9,86% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 50.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 4.35 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65 E1 Oh P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Cita z Banišťa CS x Gar z Rosíkova CS 1989-10-04 | |||||
| Andy Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | A60 C2 OH R1 P1 |
| Ara Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | A60,5 Xf109,09 Xv52,89 Xh0,59 Xhs19,83 Xb18,18 |
| Ar Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | |
| Aky Šedá eminence ♁ | HD A | - | - | - | A66,5 OD R1 P1 |
| Atom Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | |
| Argo Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | A68,0 E1 OF R1 Xf110,29 Xv54,41 Xh0,67 P1 Xhs20,59 Xb19,12 Xe |
| Ada Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | |
| Asa Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | A61,5 OG R1 P1 |
| Ata Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | |
| Atos Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | A68,0 E1 OG R1 P1 |
| Cita z Banišťa CS x Gar z Rosíkova CS 1990-11-05 | |||||
| Brendy Šedá eminence ♁ | HD A | - | - | - | A61,0 Xf109,02 Xv55,74 Xh0,65 Xhs19,67 Xb18,03 |
| Better Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | |
| Bally Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | |
| Baka Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | |
| Biny Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | |
| Born Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | |
| Brest Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | |
| Brisko Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | |
| Baker Šedá eminence ♂ | HD A | - | - | - | A68,0 E1 I2 OF R1 Xf103,68 Xv52,94 Xh0,71 P3 Xhs19,12 Xb17,65 Xe |
| Cita z Banišťa CS x Gar z Rosíkova CS 1991-11-13 | |||||
| Dasty Šedá eminence ♁ | HD A | - | - | - | A63,0 OD R1 Xf104,76 Xv53,97 Xh0,63 P1 Xhs18,25 Xb17,46 Xe |
| Dora Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | A66,0 Xf104,55 Xv53,03 Xh0,73 Xhs18,94 Xb18,18 Xe |
| Dix Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | A68,0 E1 OF R1 Xf107,35 Xv55,88 Xh0,75 P1 Xhs19,12 Xb19,12 Xe |
| Dag Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | |
| Dax Šedá eminence ♂ | - | - | - | - | A69,5 Xf107,91 Xv54,68 Xh0,65 Xhs17,27 Xb17,27 Xe |
| Daisy Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | A62,0 OF R1 Xf114,52 Xv58,06 Xh0,73 P1 Xhs17,74 Xb17,74 Xe |
| Deny Šedá eminence ♁ | HD A | - | - | - | A62,0 OH R1 Xf108,06 Xv54,84 Xh0,79 P1 Xhs17,74 Xb17,74 Xe |
| Dina Šedá eminence ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 4 | 1.75 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Mola z Pohraniční stráže | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Suna z Pohraniční stráže | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Xida z Pohraniční stráže (F3) | 2 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 80% | - | 30.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Mola z Pohraniční stráže | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Suna z Pohraniční stráže | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Xida z Pohraniční stráže (F3) | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2,3 - ♀ 4 | Xavan z Pohraniční stráže | 4,6875% | 43.75 | 0% | 3 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Alma Soleg CS (PT) | 1,5625% | 18.75 | 0% | 2 |
| 4 | ♂ 3,4 - ♀ 5,5 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 1,17188% | 25 | 0% | 4 |
| 4 | ♂ 3,4 - ♀ 5,5 | Sarik (Canis Lupus) | 1,17188% | 25 | 0% | 2 |
| 7 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,6,6,7 | Arno z z Pohraniční stráže (PT) | 0,73242% | 16.40625 | 0% | 9 |
| 6 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,6 | Tiva z Pohraniční stráže (F2) | 0,43945% | 14.84375 | 0% | 2 |
| 7 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7,7 | Bikar z Pohraniční stráže (F1) | 0,09766% | 8.59375 | 0% | 5 |
| COI TOTALE: | 9,86328% |