| Nato: | 26-01-1994 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Asta od Grandtnerov CS |
| Padre: | Astor Mot'ovský dvor CS |
| Allevatore: | Zlatá žila |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 24.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 13,95% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 64.52 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 4.50 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A66 E1 K1 Of R1 P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Beckie Zlatá žila x Omar z Krotkovského dvora CS 1997-01-06 | |||||
| Anja Zanzibar Baj ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beckie Zlatá žila | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Asta od Grandtnerov CS | 3 | 4.67 | 14 | 2 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Beckie z Lisého dvora CS | 3 | 6.67 | 20 | - | - | - | - | - | - |
| Axa z Richnovského dvora CS (F3) | 2 | 8 | 16 | - | - | - | - | - | - |
| Ara z Pohraniční stráže | 4 | 7.25 | 29 | - | - | - | - | - | - |
| Riza z Pohraniční stráže | 3 | 5.67 | 17 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beckie Zlatá žila | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta od Grandtnerov CS | 14 | 64.29% | 35.71% | 77.78% | 40% | 65.3 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Beckie z Lisého dvora CS | 20 | 45% | 55% | 11.11% | 63.64% | 65 cm | 60.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Axa z Richnovského dvora CS (F3) | 16 | 62.5% | 37.5% | 40% | 66.67% | 66.5 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ara z Pohraniční stráže | 29 | 51.72% | 48.28% | 40% | 50% | 66.8 cm | 63.1 cm | - | - | - | - | - | - |
| Riza z Pohraniční stráže | 17 | 41.18% | 58.82% | - | 30% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 3 - ♀ 3,4,4 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 7,8125% | 37.5 | 25% | 246 |
| 9 | ♂ 4,5 - ♀ 4,5,5,5,6,6,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,14648% | 28.90625 | 0% | 3 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 4,5,6 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 1,37787% | 17.1875 | 0,78% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Mona z Pohraniční stráže (F4) | 0,58594% | 10.9375 | 0% | 5 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Pedro z Pohraniční stráže | 0,20218% | 7.8125 | 3,52% | 2 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,29297% | 8.59375 | 0% | 3 |
| 10 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,6,6,6,7,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,63477% | 17.96875 | 0% | 4 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6,7,7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,39062% | 12.5 | 0% | 6 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,7 | Alma Soleg CS (PT) | 0,04883% | 10.15625 | 0% | 2 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,19684% | 7.03125 | 0,78% | 16 |
| 11 | ♂ 5,6,6,6,6,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Arno z z Pohraniční stráže (PT) | 0,29297% | 14.84375 | 0% | 9 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7 | Ura z SNB CS (F1) | 0,14648% | 8.59375 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7 | Ajax vom alten Pleen (PT) | 0,14648% | 8.59375 | 0% | 2 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Santa z Pohraniční stráže (F2) | 0,04883% | 5.46875 | 0% | 3 |
| COI TOTALE: | 12,32376% |