| Nato: | 15-03-1993 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Coda Šedá eminence |
| Padre: | Eramis Vopa CS |
| Allevatore: | Šedá eminence |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 16,62% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 64.52 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.87 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63 E1 Oa R1 P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Foma Šedá eminence x Britt z Molu CS 1995-10-14 | |||||
| Astor Vlčí krev ♂ | - | - | - | - | |
| Aramis Vlčí krev ♂ | - | - | - | - | |
| Ajax Vlčí krev ♂ | - | - | - | - | |
| Arzon Vlčí krev ♂ | HD D | - | - | - | |
| Aisha Vlčí krev ♁ | HD C | - | - | - | A61,5 C3 E1 F2 OF Xf117,07 Xv48,78 Xh0,73 P5 Xhs20,33 Xb19,51 Xe |
| Aron Vlčí krev ♂ | - | - | - | - | A68,5 M5 OF P3 |
| Atos Vlčí krev ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Foma Šedá eminence | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | - | - | 50% | 50% | - |
| Coda Šedá eminence | 3 | 4 | 12 | 6 (50%) | 50% | 16.67% | - | 33.33% | - |
| Dina z Banišťa CS | 4 | 6.75 | 27 | 10 (37.04%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 4 | 1.75 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Mola z Pohraniční stráže | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Foma Šedá eminence | 7 | 85.71% | 14.29% | 16.67% | 100% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Coda Šedá eminence | 12 | 75% | 25% | 33.33% | 100% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dina z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 69 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 80% | - | 30.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Mola z Pohraniční stráže | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Cmuka z Pohraniční stráže | 1,7273% | 18.75 | 10,65% | 33 |
| 6 | ♂ 4,4,5 - ♀ 3,4,5 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,54492% | 37.5 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,4 | Brest z Pohraniční stráže | 0,40665% | 15.625 | 4,13% | 3 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Astra z Pohraniční stráže | 0,39406% | 9.375 | 0,8% | 7 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Ara z Pohraniční stráže | 0,6094% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 15 | ♂ 5,5,6,6,6,7,7 - ♀ 4,5,5,6,6,6,6,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,58594% | 32.03125 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Afír z Pohraniční stráže | 0,19531% | 7.8125 | 0% | 28 |
| 9 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7 | Alma Soleg CS (PT) | 0,04883% | 13.28125 | 0% | 2 |
| 16 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,04883% | 18.75 | 0% | 4 |
| 14 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7,7,7,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,04883% | 16.40625 | 0% | 2 |
| 7 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,6,7 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,14763% | 10.15625 | 0,78% | 16 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,14763% | 10.15625 | 0,78% | 68 |
| COI TOTALE: | 12,90531% |