| Dátum narodenia: | 24-10-1993 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Bessy Hlas divočiny CS |
| Otec: | Astor Mot'ovský dvor CS |
| Chovateľ: | Celesta |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 23.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 12,59% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.28 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akabara Celesta | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bessy Hlas divočiny CS | 1 | 8 | 8 | 1 (12.5%) | - | - | - | - | 100% |
| Cabrixa Vopa CS | 4 | 6.75 | 27 | 4 (14.81%) | 25% | 25% | 25% | 25% | - |
| Acarka Bropa CS | 3 | 7.33 | 22 | - | - | - | - | - | - |
| Brixa z Pohraniční stráže | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 4 | 1.75 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akabara Celesta | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bessy Hlas divočiny CS | 8 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cabrixa Vopa CS | 27 | 37.04% | 62.96% | 40% | 29.41% | 67.5 cm | 64.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 22 | 50% | 50% | 18.18% | 63.64% | 66.5 cm | 55.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brixa z Pohraniční stráže | 8 | 75% | 25% | 16.67% | 100% | 62 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 80% | - | 30.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 3 - ♀ 4,4,5,5 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 5,85938% | 31.25 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Prim z Pohraniční stráže (F3-F2) | 0,78125% | 15.625 | 0% | 2 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,39063% | 9.375 | 0% | 3 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Pedro z Pohraniční stráže | 0,40436% | 9.375 | 3,52% | 2 |
| 7 | ♂ 4 - ♀ 6,6,7,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,78735% | 12.5 | 0,78% | 68 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 6,7,7 | Mona z Pohraniční stráže (F4) | 0,39063% | 9.375 | 0% | 5 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,6 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,39368% | 10.9375 | 0,78% | 16 |
| 10 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,48828% | 15.625 | 0% | 4 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,19531% | 9.375 | 0% | 6 |
| 11 | ♂ 5,6,6,6,6,7 - ♀ 7,7,7,7,7 | Arno z z Pohraniční stráže (PT) | 0,19531% | 14.0625 | 0% | 9 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Ajax vom alten Pleen (PT) | 0,04883% | 7.8125 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Ura z SNB CS (F1) | 0,04883% | 7.8125 | 0% | 2 |
| CELKOVÝ COI: | 9,98383% |