| Nato: | 30-11-1993 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Arna z Kvetoucích topolů |
| Padre: | Alan Břevnovská stopa CS |
| Allevatore: | Drangiana |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 14,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 64.52 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.96 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A67 Oh R1 P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angur Drangiana | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 9 | 5.89 | 53 | 6 (11.32%) | 50% | - | 33.33% | - | 16.67% |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 5 | 6.2 | 31 | 3 (9.68%) | 33.33% | - | - | 66.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angur Drangiana | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 53 | 58.49% | 41.51% | 9.68% | 13.64% | 68.7 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 31 | 51.61% | 48.39% | 25% | 6.67% | 67.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | 33.33% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4,4,4,5 - ♀ 3 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,83594% | 34.375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 3 | Gyra z Pohraniční stráže | 1,63803% | 18.75 | 4,86% | 21 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 3 | Afír z Pohraniční stráže | 0,78125% | 15.625 | 0% | 28 |
| 13 | ♂ 5,5,5,6,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 4,5 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,43945% | 28.125 | 0% | 3 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 4 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,29297% | 11.71875 | 0% | 3 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 4 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,4921% | 10.15625 | 0,78% | 68 |
| 10 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Sarik (Canis Lupus) | 0,48828% | 15.625 | 0% | 2 |
| 12 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,58594% | 17.1875 | 0% | 4 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,5 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,29526% | 9.375 | 0,78% | 16 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5 | Odra z Pohraniční stráže (F3) | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 7 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,5 | Ink z SNB CS (F2) | 0,14648% | 8.59375 | 0% | 6 |
| 8 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5 | Alma Soleg CS (PT) | 0,14648% | 10.9375 | 0% | 2 |
| COI TOTALE: | 12,23984% |