| Nato: | 15-04-1995 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Arna z Kvetoucích topolů |
| Padre: | Ben Hlas divočiny CS |
| Allevatore: | Hlas divočiny |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 25% Powered by WGI LAB |
| COI: | 13,2% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.72 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hasan Hlas divočiny CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ben Hlas divočiny CS | 1 | 10 | 10 | 1 (10%) | - | - | 100% | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 3 | 7.67 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 2 | 1.5 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hasan Hlas divočiny CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ben Hlas divočiny CS | 10 | 50% | 50% | - | 20% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 50% | 23.08% | 66.8 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 3 | 66.67% | 33.33% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Gyra z Pohraniční stráže | 1,63803% | 18.75 | 4,86% | 21 |
| 5 | ♂ 4,4,5,5 - ♀ 3 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 5,85938% | 31.25 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 3 | Afír z Pohraniční stráže | 0,78125% | 15.625 | 0% | 28 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 4 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,78735% | 12.5 | 0,78% | 68 |
| 6 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 5,5 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,88577% | 14.0625 | 0,78% | 16 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Odra z Pohraniční stráže (F3) | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 7 |
| 10 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,48828% | 15.625 | 0% | 4 |
| 9 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Sarik (Canis Lupus) | 0,39062% | 14.0625 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,5 | Ink z SNB CS (F2) | 0,19531% | 9.375 | 0% | 6 |
| COI TOTALE: | 11,12366% |