| Nato: | 04-12-1994 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dita z Braunsteinova dvora CS |
| Padre: | Ariel Lobos CS |
| Allevatore: | z Vrchánova CS |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 14,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 58.06 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.52 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Argo z Vrchánova CS x Cora z Polonin 1997-09-07 | |||||
| Arras von der Ummelner Mühle ♂ | - | - | - | - | |
| Aaron von der Ummelner Mühle ♂ | HD C | - | - | - | |
| Athos von der Ummelner Mühle ♂ | - | - | - | - | |
| Achat von der Ummelner Mühle ♂ | - | - | - | - | |
| Angie von der Ummelner Mühle ♁ | - | - | - | - | |
| Acira von der Ummelner Mühle ♁ | - | - | - | - | |
| Apart von der Ummelner Mühle ♂ | - | - | - | - | |
| Argo z Vrchánova CS x Bella Volání rodu 1997-11-26 | |||||
| Arissa vom Westerwälder Berg ♁ | - | - | - | - | |
| Arissa vom Westerwälder Berg ♁ | - | - | - | - | |
| Arok vom Westerwälder Berg ♂ | HD A | - | - | - | A66 E3 F2 J5 K1 OA R1 P14 |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo z Vrchánova CS | 2 | 5 | 10 | 2 (20%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Ariel Lobos CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 70% | - | 20% | 10% | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Lord z Pohraniční stráže (F3) | 20 | 3.4 | 68 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo z Vrchánova CS | 10 | 60% | 40% | 16.67% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ariel Lobos CS | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 45.45% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | 33.33% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Lord z Pohraniční stráže (F3) | 68 | 36.76% | 63.24% | 4% | 13.95% | 65 cm | 41.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ada z Pohraniční stráže | 1,69144% | 18.75 | 8,35% | 13 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 1,5625% | 18.75 | 0% | 20 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 2,3735% | 21.875 | 1,36% | 30 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Ayak z Vlamy CS | 2,53716% | 21.875 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 5,5,6 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,98515% | 20.3125 | 0,8% | 8 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 5,5,6 | Caro z Pohraniční stráže | 0,99278% | 20.3125 | 1,66% | 8 |
| 5 | ♂ 4 - ♀ 5,5,5,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,97656% | 17.1875 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | Ara z Pohraniční stráže | 0,40627% | 14.0625 | 4,31% | 29 |
| 14 | ♂ 5,5,6,6,6 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,59052% | 20.3125 | 0,78% | 68 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,7 | Afír z Pohraniční stráže | 0,19531% | 11.71875 | 0% | 28 |
| 8 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,09842% | 10.15625 | 0,78% | 16 |
| COI TOTALE: | 12,40959% |