| Nato: | 20-03-1995 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Asie z Polonin |
| Padre: | Fredy z Litavské kotliny CS |
| Allevatore: | z Vlčí pláně |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 23.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 14,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.35 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eso z Vlčí pláně CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fredy z Litavské kotliny CS | 1 | 4 | 4 | 1 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Ciro ze Šedého dolu CS | 2 | 5.5 | 11 | 6 (54.55%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eso z Vlčí pláně CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fredy z Litavské kotliny CS | 4 | 50% | 50% | - | 50% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ciro ze Šedého dolu CS | 11 | 27.27% | 72.73% | 66.67% | 62.5% | 67 cm | 64.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | 33.33% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 2 | Arco z Doušova dvora CS | 3,29971% | 31.25 | 6,33% | 37 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 3 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 1,58234% | 21.875 | 1,36% | 30 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 3 | Ayak z Vlamy CS | 1,69144% | 21.875 | 8,35% | 38 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 3,5 | Afír z Pohraniční stráže | 1,26953% | 20.3125 | 0% | 28 |
| 6 | ♂ 5,5,5,5,6 - ♀ 4 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,46484% | 20.3125 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4 | Ara z Pohraniční stráže | 0,40627% | 14.0625 | 4,31% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Caro z Pohraniční stráže | 0,19856% | 12.5 | 1,66% | 8 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,19703% | 12.5 | 0,8% | 8 |
| 12 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 4,5,6,6 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 1,23024% | 20.3125 | 0,78% | 68 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,5,7 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,44289% | 12.5 | 0,78% | 16 |
| 7 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,04883% | 8.59375 | 0% | 6 |
| 8 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,19531% | 9.375 | 0% | 2 |
| COI TOTALE: | 12,02698% |