| Nato: | 20-10-1998 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ajbix Mrazivé ticho |
| Padre: | Adon Irpruš |
| Allevatore: | z Molu Es |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.60 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A67 Og P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubová výstava ?sV - Zlín Giudice: Tibor Havelka (SK) |
13-05-2000 | Middle class | Eccellente | 2 | |
||
| Národní výstava ps? - Litom??ice Giudice: Ji?í P?tioký (CZ) |
20-05-2000 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Mezinárodní výstava ps? Giudice: Anna Šimá?ková (CZ) |
10-06-2000 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
| Klubová výstava KCH?SV - Roudnice/Labem Giudice: Monika Soukupová (CZ) |
31-05-2003 | Open class | Eccellente | 4 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Honey Wolf z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 3 | 7.33 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 5 | 6 | 30 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Honey Wolf z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 22 | 59.09% | 40.91% | 38.46% | 22.22% | 68.8 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 30 | 60% | 40% | 27.78% | 58.33% | 68.4 cm | 45.9 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Dan Balmar CS | 1,80212% | 18.75 | 16,94% | 54 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,97223% | 15.625 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Cita z Doušova dvora CS | 0,78125% | 12.5 | 0% | 22 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Bary z Rosíkova CS | 0,8316% | 12.5 | 6,46% | 55 |
| 20 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,7,7 - ♀ 4,5,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,89697% | 39.0625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 10.9375 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 10.9375 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,19531% | 9.375 | 0% | 20 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,49448% | 12.5 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 10.15625 | 3,4% | 37 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 5,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,35832% | 11.71875 | 4,86% | 21 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 6.25 | 8,35% | 38 |
| COI TOTALE: | 12,80465% |