| Nato: | 05-02-2002 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aranka Drangiana |
| Padre: | Baskervill Kanýčo |
| Allevatore: | Arančino Poselství |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 62.90 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.40 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cethy Arančino Poselství | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aranka Drangiana | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Arna z Kvetoucích topolů | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | - | - | 100% | - | - |
| Faxa z Pohraniční stráže | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Dona z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Žela z Pohraniční stráže | 4 | 4.75 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cethy Arančino Poselství | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aranka Drangiana | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arna z Kvetoucích topolů | 14 | 42.86% | 57.14% | 16.67% | 12.5% | 67 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Faxa z Pohraniční stráže | 6 | 83.33% | 16.67% | 20% | 100% | 69 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dona z Pohraniční stráže | 8 | 50% | 50% | 25% | 50% | 71 cm | 32.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Žela z Pohraniční stráže | 19 | 31.58% | 68.42% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ben z Vlčí pláně CS | 1,72659% | 18.75 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Brita od Pavlišina CS | 1,94446% | 18.75 | 25,33% | 17 |
| 13 | ♂ 4,4,5,6,6,6,6,7 - ♀ 4,5,5,5,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,54492% | 39.84375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Bruna z Banišťa CS | 0,85831% | 15.625 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 4,6,6 - ♀ 5,5 | Cmuka z Pohraniční stráže | 1,07956% | 15.625 | 10,65% | 33 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 4,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,61426% | 14.0625 | 4,86% | 21 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Dona z Pohraniční stráže | 0,19913% | 7.8125 | 2% | 8 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4,7,7 | Afír z Pohraniční stráže | 0,39063% | 10.9375 | 0% | 28 |
| 20 | ♂ 5,5,6,6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,7,7,7,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,04883% | 28.125 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 7.8125 | 8,35% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,19779% | 7.8125 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 6,6,6 | Brest z Pohraniční stráže | 0,10166% | 11.71875 | 4,13% | 3 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,14763% | 7.03125 | 0,78% | 68 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,04883% | 7.03125 | 0% | 3 |
| COI TOTALE: | 16,11402% |