| Nato: | 02-01-1999 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bianca vom Dünnernthal |
| Padre: | Argo z Hradní stráže |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 24.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 15,16% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alex | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Argo z Hradní stráže | 2 | 3 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Amor z Ringhoferova dvora CS | 2 | 8 | 16 | 1 (6.25%) | 100% | - | - | - | - |
| Brix z Pražského podhradí CS | 2 | 5.5 | 11 | 1 (9.09%) | - | - | - | 100% | - |
| Evo z Pohraniční stráže | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Afír z Pohraniční stráže | 7 | 4 | 28 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alex | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Argo z Hradní stráže | 6 | 33.33% | 66.67% | - | 25% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Amor z Ringhoferova dvora CS | 16 | 75% | 25% | 16.67% | 25% | 68 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brix z Pražského podhradí CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Evo z Pohraniční stráže | 8 | 50% | 50% | 75% | 25% | 71.7 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Afír z Pohraniční stráže | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 15.38% | 69 cm | 32.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 14.0625 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,5 | Ayak z Vlamy CS | 1,26858% | 17.1875 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 1,18675% | 17.1875 | 1,36% | 30 |
| 16 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 4,5,6,6,6,6,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,92969% | 28.125 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 4,6 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,43182% | 11.71875 | 10,65% | 33 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,40822% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,43316% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| 11 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,78735% | 15.625 | 0,78% | 68 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,6 | Caro z Pohraniční stráže | 0,09928% | 10.15625 | 1,66% | 8 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,6 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,09851% | 10.15625 | 0,8% | 8 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,15235% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7,7 | Afír z Pohraniční stráže | 0,14648% | 7.8125 | 0% | 28 |
| COI TOTALE: | 9,20029% |