| Nato: | 01-11-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Jasa spod Ďumbiera |
| Padre: | Enar spod Ďumbiera |
| Allevatore: | Vikvel Wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 29.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.75 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A61 Of R1 P5 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Aimy Vikvel wolf x Corgoň Vlčí démon 2013-12-03 | |||||
| Dolly Vikvel wolf ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Dona Vikvel wolf ♁ | HD A | - | n/DM | n/n | A62 OG Xf112,9 Xv56,45 Xh0,687 P3 |
| Dexter Vikvel wolf ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Darcy Vikvel wolf ♁ | - | - | - | - | |
| Daffy Vikvel wolf ♁ | - | - | - | - | |
| Prova | Data | Luogo | Qualifica |
|---|---|---|---|
| SVP1 (40km) | - | Slovakia | - |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aimy Vikvel wolf | 1 | 5 | 5 | 3 (60%) | 100% | - | - | - | - |
| Jasa spod Ďumbiera | 2 | 5 | 10 | 7 (70%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 6 | 6 | 36 | 16 (44.44%) | 50% | 25% | 18.75% | 6.25% | - |
| Grace Kollárov dvor | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Citka Kollárov dvor | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aimy Vikvel wolf | 5 | 20% | 80% | - | 25% | - | 62 cm | - | - | - | 112.9 | 56.5 | 0.7 |
| Jasa spod Ďumbiera | 10 | 60% | 40% | 33.33% | 75% | 67 cm | 60.7 cm | 107.4 | 55.2 | 0.7 | - | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 36 | 66.67% | 33.33% | 20.83% | 16.67% | 67.6 cm | 61 cm | - | - | - | 116 | 54 | - |
| Grace Kollárov dvor | 12 | 58.33% | 41.67% | 14.29% | 60% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Citka Kollárov dvor | 5 | 20% | 80% | 100% | 50% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 17 | 52.94% | 47.06% | 22.22% | 62.5% | 68 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 1,32799% | 16.40625 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,97461% | 14.0625 | 11,03% | 61 |
| 33 | ♂ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,41797% | 41.40625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,31906% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| 10 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6,6,7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,69737% | 15.625 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,15271% | 7.03125 | 4,64% | 60 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 10.15625 | 10,65% | 33 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 6.25 | 11,03% | 11 |
| COI TOTALE: | 7,93782% |