| Nato: | 04-03-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Brenna z Kamenaček |
| Padre: | Blek z Liehovarského dvora |
| Allevatore: | z Heršpic |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65 Of P1 Xv55,4 Xf107,7 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Ares z Heršpic x Brenna Anwar 2016-10-31 | |||||
| Evita Anwar ♁ | - | - | - | - | |
| Eron Anwar ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A67,0 OF Xf107,46 Xv54,48 Xh0,61 Xhs19,40 Xb19,40 Xe Qr |
| Eris Anwar ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A63,0 OF Xf107,94 Xv54,76 Xh0,59 Xhs19,84 Xb19,05 Xe Qr |
| Erik Anwar ♂ | HD B | ED 0 | n/n | n/DW | A72,0 D8 OF Xf105,56 Xv54,17 Xh0,63 Xhs19,44 Xb18,06 Xe |
| Enya Anwar ♁ | - | - | - | - | |
| Eleanor Anwar ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ares z Heršpic | 1 | 6 | 6 | 6 (100%) | 33.33% | 16.67% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 10 | 6 | 60 | 5 (8.33%) | 40% | 20% | - | 20% | 20% |
| Nuk z Pohraniční stráže | 3 | 5.67 | 17 | - | - | - | - | - | - |
| Prim z Pohraniční stráže (F3-F2) | 2 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ares z Heršpic | 6 | 33.33% | 66.67% | 100% | 25% | 69.5 cm | 63 cm | 106.4 | 54.4 | - | 107.9 | 54.8 | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 60 | 50% | 50% | 20% | 50% | 65 cm | 54.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Nuk z Pohraniční stráže | 17 | 64.71% | 35.29% | 45.45% | 50% | 68 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Prim z Pohraniční stráže (F3-F2) | 2 | 50% | 50% | 100% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Astor Mot'ovský dvor CS | 1,62888% | 18.75 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Asta od Grandtnerov CS | 1,86019% | 18.75 | 19,86% | 14 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Candiff Pohostinstvo CS | 0,3933% | 14.0625 | 0,73% | 40 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,58994% | 14.0625 | 0,73% | 62 |
| 21 | ♂ 4,5,5,6,6,6,6,6,6 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,99072% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,23376% | 10.9375 | 20,35% | 20 |
| 6 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,67585% | 14.0625 | 26,03% | 31 |
| 8 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,04921% | 10.9375 | 0,78% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,16243% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 5.46875 | 9,86% | 43 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 7.8125 | 11,03% | 68 |
| COI TOTALE: | 8,90764% |