| Nato: | 09-06-2005 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bria Bariho dvůr |
| Padre: | Fredy od Úhoště |
| Allevatore: | Karpatský bandita |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 25.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.82 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ares Karpatský bandita | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fredy od Úhoště | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | - | 100% | - | - | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ares Karpatský bandita | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fredy od Úhoště | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 66.67% | 71 cm | 64.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 5,5,5 - ♀ 3 | Barry z Doušova dvora CS | 2,47478% | 21.875 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 4,6 | Acarka Bropa CS | 0,61233% | 12.5 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 6,6,6,6 - ♀ 4,6 | Atos z Belešova CS | 0,86632% | 14.0625 | 11,03% | 68 |
| 9 | ♂ 6,6,6,6,6,7,7 - ♀ 4,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,59338% | 17.1875 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,7,7 - ♀ 4,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,42286% | 15.625 | 8,35% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Asta Vopa CS | 0,21687% | 6.25 | 12,4% | 8 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,30935% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 27 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,77002% | 30.46875 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 4.6875 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 11 | ♂ 7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,10157% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 9 | ♂ 7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 10.15625 | 10,65% | 33 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,7 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,04926% | 7.8125 | 0,8% | 8 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,7 | Caro z Pohraniční stráže | 0,04964% | 7.8125 | 1,66% | 8 |
| COI TOTALE: | 8,27304% |