| Nato: | 15-11-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Lara Zlatá Palz |
| Padre: | Clif Sotis |
| Allevatore: | z Věrné smečky |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,19% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.63 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jannainathanael ofiko z Věrné smečky | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Clif Sotis | 3 | 5.67 | 17 | 9 (52.94%) | 100% | - | - | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 15 | 6 | 90 | 36 (40%) | 72.22% | 25% | 2.78% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jannainathanael ofiko z Věrné smečky | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Clif Sotis | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | 37.5% | 70 cm | 63.7 cm | 108.6 | 52.9 | - | 110.7 | 53.2 | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 90 | 52.22% | 47.78% | 19.15% | 25.58% | 70 cm | 63.5 cm | 109.8 | 54.9 | - | 114.4 | 53.9 | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 9.375 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Eda Slňava | 0,25027% | 7.8125 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,21443% | 6.25 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Káj z Rosíkova CS | 0,25759% | 7.8125 | 31,93% | 42 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 7.03125 | 36,18% | 91 |
| 7 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,21658% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 4.6875 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 4.6875 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 2,14573% |