| Nato: | 14-01-2003 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | PAMELA |
| Padre: | ICE |
| Allevatore: | von den Wächter der Krone |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 30,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 62.90 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.84 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U'Aikal von den Wächter der Krone | 7 | 3.86 | 27 | 2 (7.41%) | - | - | - | - | 100% |
| PAMELA | 3 | 7 | 21 | - | - | - | - | - | - |
| Aiva Mrazivé ticho | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | - | 100% | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 3 | 7.33 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U'Aikal von den Wächter der Krone | 27 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PAMELA | 21 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aiva Mrazivé ticho | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 22 | 59.09% | 40.91% | 38.46% | 22.22% | 68.8 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Ajax Kazanova stopa | 7,48739% | 37.5 | 22,92% | 18 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Aiva Mrazivé ticho | 6,87681% | 37.5 | 12,49% | 13 |
| 3 | ♂ 3,4 - ♀ 3 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 3,61817% | 31.25 | 18,08% | 83 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 4,5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,23739% | 21.875 | 6,33% | 62 |
| 28 | ♂ 6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,97656% | 30.46875 | 25% | 246 |
| 11 | ♂ 6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,14834% | 15.625 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 12.5 | 11,03% | 68 |
| 9 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 13.28125 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 8.59375 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Argos z Doušova dvora CS | 0,10312% | 5.46875 | 6,33% | 14 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 21,17798% |