| Nato: | 08-03-2006 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0697371 |
| Microchip: | 972000000423032 |
| Madre: | KIMURA |
| Padre: | TAIGO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.62 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMBRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KIMURA | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Amira z Ponického dvora | 3 | 6.33 | 19 | 1 (5.26%) | 100% | - | - | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMBRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KIMURA | 3 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amira z Ponického dvora | 19 | 57.89% | 42.11% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Atos Heol CS | 0,85772% | 12.5 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dan Balmar CS | 0,45053% | 9.375 | 16,94% | 54 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,34051% | 17.1875 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 0,72917% | 10.9375 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 9.375 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,5,6 | Acarka Bropa CS | 0,61233% | 12.5 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Atos z Belešova CS | 0,32487% | 10.9375 | 11,03% | 68 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,05286% | 10.9375 | 8,35% | 38 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,0989% | 11.71875 | 1,36% | 30 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.03125 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.03125 | 11,03% | 61 |
| COI TOTALE: | 5,80206% |