PLURI CH. C'KRATOS

Dátum narodenia: 01-02-2016
Pohlavie: Pes
Register: LO1655932
Mikročip: 380260070207244
Matka: Zela z Peronówki
Otec: Bajkal od Našej Vlčice
Chovateľ: SALTO DEL LUPO
Majiteľ: BRIGLIA MASSIMILIANO
Pôvod: IT
WOLF BLOOD: 27.8%
COI: 22,5%
Výber: -
Kontakty: 3475523615
Meno HD ED DM DW Výber
C'KRATOS x ASTRID 2017-11-20
ATREUS - - - -
AKIRA HD A ED 0 n/DM n/n F
ASTER - - - -
ARES HD A ED 0 - -
C'KRATOS x BREEZE 2017-12-07
CAPPUCCETTO ROSSO E SIF - - - -
CAPPUCCETTO ROSSO E BRUNILDE - - - -
CAPPUCCETTO ROSSO E RAUNI - - - -
CAPPUCCETTO ROSSO E ODINO - - - -
C'KRATOS x Dzwoneczek Danka Wilk Z Baśni 2018-01-23
ARYA - - - -
AMY - - - -
RAJA - - - -
ARYS - - - -
AISHA HD A ED 0 - -
C'KRATOS x HOPE 2018-12-13
DEA ULULATO DEL LUPO DI CASA PANARITI - - n/n n/n F
DARKO ULULATO DEL LUPO DI CASA PANARITI - - n/n n/n F
Skúška Dátum Miesto Kvalifikácia
SVP1 08-10-2017 Brescello (RE) Eccellente 2:59
Šampionaty
GIOVANE PROMESSA ENCI
01-09-2017
CAMPIONE ITALIANO
15-01-2018
Tituly
CAC 8
Ris. CAC 1
CACIB 7
Ris. CACIB 4
Najkrajší mladý jedinec 6
Najkrajší pes 11
BOB, Najlepší v plemene 7
BOS 5
BOG 4
BOG2 2
BOG3 1
Risultati
Výstava Dátum Kategória Hodnotenie Poz. Tituly
 
Giudice:
-- Working class Eccellente 1 CAC, CACIB
 2° MONOGRAFIA CENTRO CINOTECNICO CAMPANO
Giudice: SARKA MATRASOVA SIMONE SIMONCELLI
05-11-2016 Puppy (6-9 months) Eccellente 1
 Internazionale di Frosinone
Giudice: Janick Leos
04-12-2016 Youth class (9-18 months) Eccellente 2
 Raduno di Ercolano
Giudice: Torsten Lemmer
06-05-2017 Middle class Eccellente 3
 Internazionale di Caserta
Giudice: Poggesi Manola
06-05-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 1 Miglior Giovane, Miglior Maschio
BOS
 Internazionale di Napoli
Giudice: Albrigo Anna
07-05-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 2
 Nazionale di Telese Terme
Giudice: Vincenzo Parmiciano
21-05-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 1
 Nazionale d'Isernia
Giudice: Vytautas Baranauskas
04-06-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 1 Miglior Giovane, Miglior Maschio
BOB Migliore di Razza, BOG2
 Internazionale di Viterbo
Giudice: Vojislav Al-Daghistani
11-06-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 1 Miglior Giovane
BOB Migliore di Razza, BOG3
 3° Monografica Centro Cinotecnico Campano
Giudice: MAREK MEDVECKY
24-06-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 1 Miglior Giovane, Miglior Maschio
BOB Migliore di Razza
 Internazionale di Orvieto
Giudice: Balducci Francesco
25-06-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 1
 Nazionale di Campobasso
Giudice: Pietro Marino
02-07-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 1 Miglior Giovane
 Nazionale del L'Aquila
Giudice: Cronander Ake
29-07-2017 Youth class (9-18 months) Eccellente 1 Miglior Giovane, Miglior Maschio
BOS
 Nazionale di L'Aquila
Giudice: Valerio Nataletti
30-07-2017 Youth class (9-18 months) Assente -
 Raduno CCLC
Giudice: Kavcic Maria (SLO), Damiani Paolo (IT)
03-09-2017 Open class Eccellente 3
 Nazionale di Castellamare di Stabia
Giudice: MANOLA POGGESI
10-09-2017 Open class Eccellente 1 CAC Miglior Maschio
BOB Migliore di Razza, BOG2
 IDS Mostra Speciale Pescara
Giudice: De Giuliani
30-09-2017 Middle class Eccellente 1 CAC, CACIB Miglior Maschio
BOS
 International Dog Show Roma
Giudice: Boris Baic
21-10-2017 Working class Eccellente 1 CAC
 Roma Winner 2017
Giudice: Bottagisio Pietro
22-10-2017 Working class Molto buono 1
 IDS SANREMO
Giudice: GIGOT BARIAS ANDREE
19-11-2017 Working class Eccellente 1 CAC, ris. CACIB
 Internazionale di Foggia
Giudice: LEIF HERMAN WILBERG
03-12-2017 Working class Eccellente 1 CAC, ris. CACIB
 Internazionale Latina
Giudice: Denis Kuzelj
08-12-2017 Working class Eccellente 1 CAC, CACIB Miglior Maschio
BOS
 internazionale di Caserta
Giudice: Castells Lladosa Alfonso
05-05-2018 Champion class Eccellente 1 CACIB Miglior Maschio
BOB Migliore di Razza
 Internazionale di Napoli
Giudice: Walter Residori
06-05-2018 Champion class Eccellente 1 CACIB Miglior Maschio
BOB Migliore di Razza
 Internazionale di Roma
Giudice: Jakkel tamas
16-09-2018 Champion class Eccellente 1 CAC, CACIB Miglior Maschio
BOB Migliore di Razza, BOG
 Internazionale di Roma
Giudice: Anna Albrigo
24-11-2018 Champion class Eccellente 1 ris. CACIB
 Internazionale di Matera
Giudice: SCHILL ROBERTO
10-03-2019 Champion class Eccellente 1 ris. CAC, ris. CACIB
 Internazionale di BARI
Giudice: Kalinichenko Galyna
30-03-2019 Champion class Eccellente 2
 Internazionale di Napoli
Giudice: Gatti Franco
05-05-2019 Champion class Eccellente 1 CACIB Miglior Maschio
BOS

Počet generácií

madre

Počet generácií

Plodnosť a štatistika HD

Meno Vrhy Σ Potomstvo Test HD HD A HD B HD C HD D HD E
C'KRATOS 4 3.75 15 9 (60%) 33.33% - - - -
Bajkal od Našej Vlčice 9 5.22 47 23 (48.94%) 56.52% 21.74% - 4.35% -
Gunner Malý Bysterec 6 5.83 35 19 (54.29%) 68.42% 10.53% - - -
Blek z Liehovarského dvora 8 4.5 36 13 (36.11%) 84.62% 15.38% - - -
Brix Zlatá žila 4 6 24 1 (4.17%) 100% - - - -
Astor Mot'ovský dvor CS 10 6 60 5 (8.33%) 40% 20% - 20% 20%

Štatistika pohlavia, Výšky a Rysov

Meno Potomstvo M F ST M ST F H M H F Xf M Xv M Xh M Xf F Xv F Xh F
C'KRATOS 15 40% 60% - - - - - - - - - -
Bajkal od Našej Vlčice 47 59.57% 40.43% 7.14% - 66 cm - 107 55 0.6 - - -
Gunner Malý Bysterec 35 68.57% 31.43% 20.83% 27.27% 68.2 cm 62 cm 110.2 55.5 0.7 112.6 54.2 0.7
Blek z Liehovarského dvora 36 63.89% 36.11% 34.78% 15.38% 66.8 cm 61 cm 111.8 54.5 - 113.3 55.8 -
Brix Zlatá žila 24 37.5% 62.5% 11.11% - 66 cm - - - - - - -
Astor Mot'ovský dvor CS 60 50% 50% 20% 43.33% 65 cm 62.6 cm - - - - - -

Predkovia

Generácie Meno Podiel % Krv Výber HD ED
3,3 Hero z Rofa 3,64676% 25 A67 OH R1 P1 HD A -
4,5 Aragorn Potomok vlkov 0,49298% 9.375 A69 D1 OD R1 P3 HD C -
4,5 Miňa Ruskov dvor CS 0,44398% 9.375 A63 OD R1 P3 - -
5,5,5 Athos Chocholan 0,23072% 9.375 A65,5 OF R1 P3 - -
5,5,6 Omar z Krotkovského dvora CS 0,12719% 7.8125 A67,5 OF R1 P1 HD B -
5,5,6 Asta Šinárikov dvor CS 0,10635% 7.8125 A63,5 E1 F2 OF R1 P3 - -
5,6,6,6,7 Astor Mot'ovský dvor CS 0,0509% 8.59375 A68 E1 K1 OF P1 - -
5,7 Candiff Pohostinstvo CS 0,04916% 3.90625 A65,5 E1 OF P1 - -
CELKOVÝ COI: 5,14804%