| Nato: | 22-02-1994 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | CMKU 233/94 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Asta Břevnovská stopa CS |
| Padre: | Abel z Molu CS |
| Allevatore: | od Buližníku |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26% Powered by WGI LAB |
| COI: | 16,21% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 59.68 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.01 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A62 E1 Od R1 P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Amálka od Buližníku CS x Colt Zepeř CS 1996-10-29 | |||||
| Fin z Molu CS ♂ | - | - | - | - | |
| Falkon z Molu CS ♂ | - | - | - | - | |
| Freewolf z Molu CS ♂ | - | - | - | - | |
| Fenrys z Molu CS ♂ | - | - | - | - | |
| Freeking z Molu CS ♂ | HD C | - | - | - | A72,0 OG Xf111,11 Xv56,94 Xh0,57 P1 Xhs18,75 Xb19,44 Xe |
| Fox z Molu CS ♂ | - | - | - | - | |
| Flasch z Molu CS ♂ | - | - | - | - | |
| Fatima z Molu CS ♁ | HD A | - | - | - | A62,0 OH Xf112,90 Xv54,84 P1 Xb20,97 |
| Amálka od Buližníku CS x Agar Reolup 1997-11-14 | |||||
| Go-Go z Molu Es ♁ | HD A | - | - | - | A62,0 OD R1 Xf112,90 Xv56,45 Xh0,70 P3 Xhs20,97 Xb19,35 Xe Xt |
| Gale z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Gun z Molu Es ♂ | - | - | - | - | A67 C12 K1 OF P3 |
| Grey Esso z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Golden Girl z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Grey Coffee z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Gala z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Grey Wolf z Molu Es ♂ | HD A | - | - | - | A69,5 OG Xf107,91 Xv53,24 Xh0,67 P1 Xhs20,14 Xb17,27 Xe |
| Good Boy z Molu Es ♂ | HD A | - | - | - | A67,0 OF Xf113,43 Xv52,24 Xh0,66 P1 Xhs17,91 Xb17,91 Xe |
| Amálka od Buližníku CS x Agar Reolup 1999-05-15 | |||||
| Chicorri z Molu CS ♁ | HD D | - | - | - | |
| Chlouba de Wolf z Molu CS ♁ | HD A | - | - | - | |
| Chovanka z Molu CS ♁ | - | - | - | - | |
| Amálka od Buližníku CS x Ali Reolup 2000-05-15 | |||||
| Jolly z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A64,0 OF Xf114,06 Xv54,69 Xh0,69 P1 Xb15,63 F Xe Xt |
| Jerry Lee z Molu Es ♂ | HD A | ED 0 | n/n | - | A72,0 OF Xf112,50 Xv52,78 Xh0,62 P1 Xhs21,53 Xb18,06 Xe Xt |
| July z Molu Es ♁ | HD A | - | - | - | A63 K1 OG R3 P3 |
| Johanka z Molu Es ♁ | HD A | - | - | - | A65,5 E1 OI P3 |
| J. R. Junior z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Jaw z Molu Es ♁ | HD C | - | - | - | A65,5 K1 OG Xf112,98 Xv54,96 Xh0,73 P1 Xhs19,85 Xb16,79 Xe Xt |
| Jasson z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| James Bond z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Amálka od Buližníku CS x Doran z Ponického dvora 2002-10-28 | |||||
| Princess Tajga z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Speciální výstava CSV - Lázn? B?lohrad Giudice: Jind?ich Jedli?ka (CZ) |
11-08-2002 | Veteran class | Eccellente | 1 | Miglior Veterano |
||
| Speciální výstava ?SV - Zbraslav Giudice: Jind?ich Jedli?ka (CZ) |
28-09-2003 | Veteran class | Eccellente | 1 | Miglior Veterano |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 4 | 1.75 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 80% | - | 30.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ayak z Vlamy CS | 0,84572% | 12.5 | 8,35% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,79117% | 12.5 | 1,36% | 30 |
| 7 | ♂ 4,4,5 - ♀ 4,4,4,5 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,30078% | 37.5 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,81902% | 12.5 | 4,86% | 21 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Ara z Pohraniční stráže | 0,40627% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 17 | ♂ 5,5,6,6,6,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,7,7,7,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,29297% | 30.46875 | 0% | 3 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Afír z Pohraniční stráže | 0,19531% | 7.8125 | 0% | 28 |
| 8 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 6,7,7 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,09842% | 11.71875 | 0,78% | 16 |
| 10 | ♂ 5,6,6,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,24605% | 13.28125 | 0,78% | 68 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7,7,7 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,14648% | 8.59375 | 0% | 3 |
| COI TOTALE: | 12,14218% |