| Dátum narodenia: | 19-06-2007 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | LO0867549 |
| Mikročip: | 380098100220936 |
| Matka: | HANKA PASSO DEL LUPO |
| Otec: | MIKY PASSO DEL LUPO |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,78% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.70 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ORGANA PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HANKA PASSO DEL LUPO | 2 | 9 | 18 | 5 (27.78%) | 40% | 60% | - | - | - |
| LEGRA | 6 | 7 | 42 | 6 (14.29%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Agarka Saberus | 4 | 4.75 | 19 | 6 (31.58%) | 16.67% | - | - | 16.67% | 66.67% |
| Deny Šedá eminence | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ORGANA PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HANKA PASSO DEL LUPO | 18 | 61.11% | 38.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LEGRA | 42 | 52.38% | 47.62% | 4.55% | 5% | 64 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 15 | 46.67% | 53.33% | 14.29% | 25% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Agarka Saberus | 19 | 52.63% | 47.37% | 30% | 11.11% | 69.7 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Deny Šedá eminence | 5 | 60% | 40% | 66.67% | 50% | 67 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Fehérlófia Dalos Duna | 3,54586% | 25 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Dik Břevnovská stopa CS | 3,49971% | 25 | 15,75% | 14 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Charon Šedá eminence | 1,78249% | 18.75 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Dora Šedá eminence | 0,46636% | 15.625 | 20,75% | 25 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Besi Zepeř CS | 0,43411% | 15.625 | 13,4% | 20 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,46452% | 15.625 | 21,29% | 14 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 15.625 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Colt Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 81 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,5 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,5 | Exa Vopa CS | 0,42886% | 12.5 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 9.375 | 9,86% | 27 |
| 10 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,56714% | 16.40625 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,18229% | 10.15625 | 25,33% | 17 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 10.9375 | 3,4% | 37 |
| CELKOVÝ COI: | 13,25749% |