| Born: | 23-10-2007 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO08108691 |
| Microchip: | 982009105507328 |
| Mother: | CHIRA PASSO DEL LUPO |
| Father: | FRICCKING PASSO DEL LUPO |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,44% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.58 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FRICCKING PASSO DEL LUPO | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 13 | 5.08 | 66 | 17 (25.76%) | 64.71% | 29.41% | 5.88% | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FRICCKING PASSO DEL LUPO | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 66 | 63.64% | 36.36% | 2.38% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 14 | 28.57% | 71.43% | - | 20% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,89125% | 15.625 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,88647% | 12.5 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,87493% | 12.5 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6 | Besi Zepeř CS | 0,54263% | 14.0625 | 13,4% | 20 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,58066% | 14.0625 | 21,29% | 14 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Colt Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Dora Šedá eminence | 0,11659% | 7.8125 | 20,75% | 25 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,36948% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7,7 | Exa Vopa CS | 0,37525% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 4.6875 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 4.6875 | 10,08% | 20 |
| 6 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6,7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 10.9375 | 25,33% | 17 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 7.03125 | 3,4% | 37 |
| COI TOTAL: | 5,81176% |