| Nato: | 12-10-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO184973 |
| Microchip: | 380260100748182 |
| Madre: | BROOKE |
| Padre: | PEPE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 31,25% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() PEPE- -COI: 19.00% |
![]() HERZ PASSO DEL LUPO- -COI: 23.77% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() A-LUPA- -COI: 19.14% |
![]() RAME- -COI: 28.54% |
![]() COSMO DANIEL ELITE ERMESHD A -COI: 17.53% |
IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
|
Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||||
![]() MURA- -COI: 21.60% |
Alfa des Mille Vallées- -COI: 13.40% |
|||
Unit- -COI: 16.65% |
||||
![]() AKAJAHD B ED 0COI: 24.21% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() SENDY- -COI: 21.63% |
ANGEL- -COI: 16.39% |
|||
BAMBOLA- -COI: 17.76% |
||||
![]() BROOKE- -COI: 24.06% |
![]() HERZ PASSO DEL LUPO- -COI: 23.77% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() KAYLA- -COI: 20.91% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
![]() ATOS- -COI: 21.22% |
TAIGOHD A -COI: 20.03% |
|
KIMURA- -COI: 18.23% |
||||
![]() LUNA- -COI: 16.58% |
Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Brixi Arančino Poselství- -COI: 19.56% |
||||
![]() ZARA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XENO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PEPE | 1 | 11 | 11 | 11 (100%) | - | 9.09% | - | - | - |
| HERZ PASSO DEL LUPO | 8 | 6.75 | 54 | 3 (5.56%) | 33.33% | 33.33% | - | 33.33% | - |
| CNAYTUK PASSO DEL LUPO | 15 | 7.67 | 115 | 26 (22.61%) | 65.38% | 30.77% | 3.85% | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XENO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PEPE | 11 | 63.64% | 36.36% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HERZ PASSO DEL LUPO | 54 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CNAYTUK PASSO DEL LUPO | 115 | 44.35% | 55.65% | 5.88% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | HERZ PASSO DEL LUPO | 13,55825% | 50 | 23,77% | 54 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 3,6 | NAZKA | 0,44086% | 26.5625 | 20% | 47 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 14.0625 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,20992% | 14.0625 | 20,03% | 38 |
| 8 | ♂ 4,6,7 - ♀ 4,6,7,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 18.75 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Dyk Věrný | 0,10908% | 8.59375 | 18,64% | 48 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7,7 | Dina z Banišťa CS | 0,0526% | 8.59375 | 8,72% | 27 |
| COI TOTALE: | 14,70008% |