Né: | 00-00-0000 |
Sex: | Femelle |
Registre: | |
Microchip: | |
Mère: | Shiba da Nobreza Branca |
Père: | Sayd |
Eleveur: | |
Proprietaire: | - |
Provenance: | PT |
WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI Project |
COI: | 22,94% Powered by WGI Project |
Bonitation: | - |
Contact: |
Sayd- - |
Crying Wolf YvainHD A ED 0 |
Issar Kollárov dvorHD A - |
|
Crying Wolf FlashHD C - |
|||
Hevia da Nobreza BrancaHD A ED 0 |
|||
Bética de Naraío- - |
Hitt spod ĎumbieraHD A - |
Dixon Radov DvorHD A - |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A - |
|||
Barbu Cha WaawanyankaHD A ED 0 |
Atewa Bílý měsícHD A - |
||
Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A - |
|||
Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0 |
Carr Malý BysterecHD A - |
||
ARIMMINUM AVETAJGAHD B - |
|||
Crying Wolf WickeyHD A - |
Ali ReolupHD A - |
||
Crying Wolf RubinHD A - |
|||
Jarabá Zlatá PalzHD A ED 0 |
Carr Malý BysterecHD A - |
Azor od PoluchovHD A - |
|
Askia Slnečný dvorHD A - |
|||
Falin Zlatá PalzHD A ED 0 |
Baron spod ĎumbieraHD A - |
||
Gerda z RofaHD B - |
Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
---|
Exposition | Date | Categories | Jugement | Pos. | Qualifications | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.ª Exposição Canina Nacional de Caldas da Rainha Giudice: Alberto Cuccillato (IT) |
16-03-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
8.ª Exposição Canina Internacional de Caldas da Rainha Giudice: Luis Gorjao Henriques (PT) |
17-03-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
1.ª Exposição Canina Nacional de Arruda dos Vinhos Giudice: Horst Kliebenstein (DE) |
31-03-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
NDS Ponte de Lima Giudice: Avi Marshak |
13-04-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
IDS Ponte de Lima Giudice: Tino Pehar (HR) |
14-04-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
31.ª Exposição Canina Internacional de Elvas Giudice: Luis Gorjao Henriques (PT) |
11-05-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
133.ª Exposição Canina Internacional de Lisboa (Lisboa Winner 2019) Giudice: Dagmar Klein (RO) |
12-07-2019 | Youth class (9-18 months) | Assente | - | |
||
134.ª Exposição Canina Internacional de Lisboa (Qualificativa de Campeonato) Giudice: Andrzej Stepinski (PL) |
13-07-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
38.ª Exposição Canina Nacional Sintra Giudice: Vitor Veiga (PT) |
27-07-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
36.ª Exposição Canina Internacional de Sintra Giudice: Zeferino Silva (PT) |
28-07-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
8.ª Exposição Canina Internacional de Torres Vedras Giudice: Luis Catalan (PT) |
24-08-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOS |
||
9.ª Exposição Canina Internacional de Torres Vedras Giudice: Salvatore Tripoli (IT) |
25-08-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
NDS Aveiro Giudice: Charlotte Hoier (DK) |
28-09-2019 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | 3 | |
||
IDS Aveiro Giudice: Rui Monteiro (PT) |
29-09-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
NDS Santarem Giudice: Tina Peixoto (PT) |
30-11-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
IDS Santarem Giudice: Yochai Barak (IL) |
01-12-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
11.ª Exposição Canina Nacional do Fundão Giudice: Anna Dominiak (PL) |
01-03-2020 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
NDS Santarem Giudice: Grzegorz Weron (PL) |
04-12-2021 | Open class | Assente | - | |
||
IDS Santarem Giudice: Pedro delarue (PT) |
05-12-2021 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC, ris. CACIB |
Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Samyra da Quinta do Sultão | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Shiba da Nobreza Branca | 2 | 2.5 | 5 | 4 (80%) | - | - | - | - | - |
Jarabá Zlatá Palz | 2 | 2.5 | 5 | 2 (40%) | - | - | - | - | - |
Falin Zlatá Palz | 2 | 10 | 20 | 7 (35%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
Gerda z Rofa | 4 | 8 | 32 | 11 (34.38%) | 36.36% | 45.45% | 9.09% | 9.09% | - |
Eška z Rofa | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | - | 100% | - | - | - |
Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Samyra da Quinta do Sultão | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Shiba da Nobreza Branca | 5 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jarabá Zlatá Palz | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Falin Zlatá Palz | 20 | 65% | 35% | 15.38% | 14.29% | 68 cm | 62 cm | 102 | 55 | - | - | - | - |
Gerda z Rofa | 32 | 53.13% | 46.88% | 5.88% | 26.67% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
Eška z Rofa | 6 | 50% | 50% | - | 33.33% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
Generations | Nom | Contribution | % Sang | Bonitation | HD | ED |
---|---|---|---|---|---|---|
4,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 7.8125 | A71 K1 K3 OG P1 | HD A | - |
5,5 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 0,25981% | 6.25 | A62,5 OG R1 P1 | HD B | - |
5,7 | Tambury z Rosíkova | 0,05526% | 3.90625 | A68 OG R1 P1 | HD A | - |
5,7,7 | Ada Kollárov dvor | 0,06262% | 4.6875 | A63 C2 OG R1 P1 | HD A | - |
5,7,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 5.46875 | A66 K1 OF P1 | HD A | - |
COI TOTAL: | 0,6564% |