| Nato: | 19-03-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1996766 |
| Microchip: | 380260004133042 |
| Madre: | LAIKA |
| Padre: | LEIAN DENISE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() LEIAN DENISE- -COI: 22.08% |
![]() IKON DEI CAMURATI- -COI: 21.05% |
![]() Arok Vlčí senHD A ED 0COI: 18.08% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Cira Křivoklátský AtosHD C -COI: 14.72% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
||||
![]() Indraja Girios dvasiaHD A ED 0COI: 18.00% |
![]() Cheitan z PeronowkiHD A ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() HYARA- -COI: 20.77% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() LAIKA- -COI: 21.42% |
![]() LENNY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.13% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() CSARA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.32% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() QUEHYLA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ASTER | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LAIKA | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| CSARA PASSO DEL LUPO | 3 | 7.33 | 22 | - | - | - | - | - | - |
| QUEHYLA PASSO DEL LUPO | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Dona spod Ďumbiera | 6 | 3.33 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 12.5% | 25% | - | - |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ASTER | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LAIKA | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CSARA PASSO DEL LUPO | 22 | 36.36% | 63.64% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUEHYLA PASSO DEL LUPO | 15 | 40% | 60% | - | 11.11% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dona spod Ďumbiera | 20 | 50% | 50% | - | 10% | - | 62 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,87186% | 12.5 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cira Volání rodu | 0,44662% | 9.375 | 18,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Cassandra ze Smaragových vodopádů | 0,21356% | 7.8125 | 13,15% | 15 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,7 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| 7 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,5,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,32164% | 11.71875 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 7.8125 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 7.8125 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 2,85219% |