| Nato: | 01-12-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Hoki z Molu Es |
| Padre: | Kraken Kuklík |
| Allevatore: | z Kladenské záře |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,33% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Kraken KuklíkHD A ED 0COI: 18.56% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Amy KuklíkHD A ED 0COI: 18.13% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
|||
Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||||
![]() Uny Tossa z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Hoki z Molu EsHD A ED 0COI: 19.85% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Exposición Nacional de Castellon Giudice: Rafael Malo (ES) |
06-07-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
| Exposición Internacional de Castellon Giudice: Agustin Ionescu (RO) |
07-07-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
| I Exposición Monográfica CIRPLC (Umbrías) Giudice: Dana Matušincová (CZ) |
01-09-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 4 | |
||
| 36 Exposición Internacional Canina de Otoño Giudice: Francisco Mendoza Lopez (ES) |
05-10-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Irma z Kladenské záře | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hoki z Molu Es | 1 | 2 | 2 | 2 (100%) | 50% | - | - | - | - |
| Atinka Sun z Molu Es | 4 | 7.25 | 29 | 15 (51.72%) | 66.67% | 13.33% | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Irma z Kladenské záře | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hoki z Molu Es | 2 | 50% | 50% | 100% | - | 71 cm | - | 109.9 | 53.5 | - | - | - | - |
| Atinka Sun z Molu Es | 29 | 41.38% | 58.62% | 33.33% | 41.18% | 69.3 cm | 64.1 cm | 109.6 | 54.1 | - | 110.1 | 54.5 | 0.6 |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Argo Přízrak Karpat | 1,6814% | 18.75 | 17,94% | 83 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Haidy Šedá eminence | 0,1055% | 4.6875 | 10% | 27 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | CUTT | 0,15864% | 5.46875 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 3.90625 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 3.90625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Fea Jimili CS | 0,05919% | 3.90625 | 23,91% | 28 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Elbow zo Sennej | 0,05839% | 4.6875 | 20,49% | 21 |
| COI TOTALE: | 3,02678% |