| Datum narození: | 15-12-2019 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | |
| Mikročip: | |
| Matka: | Berska Lobos de la Farola |
| Otec: | Durban Lobos de Albadul |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,45% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.95 % Powered by WGI LAB | Bonitace: |
| Kontakty: |
![]() Durban Lobos de AlbadulHD A ED 0COI: 20.98% |
![]() Iban De MeritisHD B ED 0COI: 21.20% |
![]() Doubayh de la Blackwolfodog CompagnieHD A ED 0COI: 20.73% |
![]() Furcas z PeronówkiHD A -COI: 20.85% |
Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Arielle la Seven Loup CieHD C -COI: 16.57% |
Art Vlčí senHD A -COI: 18.08% |
|||
Osa Hlas divočinyHD C -COI: 20.15% |
||||
![]() Ynu Amy Lugar do Poço- -COI: 20.22% |
![]() Aron Sokolí oko- -COI: 18.43% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
||
Cina Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() Queen of Dreams z Molu Es- -COI: 18.74% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Blanché Lucky of LukavaHD A ED 0COI: 21.82% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() Xanthina z Molu EsHD A -COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Berska Lobos de la FarolaHD B ED 0COI: 19.12% |
![]() Bart z Bělského háječkuHD B ED 0COI: 19.55% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Aria Osada DraklemHD B -COI: 23.51% |
![]() Brix z Porčova mlýnaHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||
Gerina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Betty z UherHD C -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Gali Castell del SenillarHD C -COI: 22.80% |
![]() COSMO DANIEL ELITE JUPITER- -COI: 16.26% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE FARAHHD B -COI: 17.53% |
IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
|||
Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE IRINA- -COI: 17.80% |
![]() SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE DOROTEAHD B ED 0COI: 17.53% |
IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
|||
Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chase de la Manada de Castro | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Durban Lobos de Albadul | 1 | 8 | 8 | 8 (100%) | - | 12.5% | - | - | - |
| Iban De Meritis | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | 14.29% | - | - | - | - |
| Doubayh de la Blackwolfodog Compagnie | 10 | 3.7 | 37 | 14 (37.84%) | 42.86% | 7.14% | - | - | - |
| Furcas z Peronówki | 3 | 5.33 | 16 | 4 (25%) | 75% | - | 25% | - | - |
| Balrog z Peronowki | 6 | 6.33 | 38 | 17 (44.74%) | 58.82% | 11.76% | 23.53% | 5.88% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chase de la Manada de Castro | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Durban Lobos de Albadul | 8 | 62.5% | 37.5% | - | 33.33% | - | 61 cm | - | - | - | 113.1 | 54.1 | - |
| Iban De Meritis | 7 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | - | 68 cm | - | 111.8 | 52.2 | 0.6 | - | - | - |
| Doubayh de la Blackwolfodog Compagnie | 37 | 56.76% | 43.24% | - | 6.25% | - | 62 cm | - | - | - | 107.3 | 53.2 | - |
| Furcas z Peronówki | 16 | 43.75% | 56.25% | - | 11.11% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Balrog z Peronowki | 38 | 50% | 50% | 21.05% | - | 69.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Doran z Ponického dvora | 0,44076% | 9.375 | 17,02% | 45 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Baker Šedá eminence | 0,17489% | 7.03125 | 20,75% | 50 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,33326% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| CELKOVÝ COI: | 1,17135% |