| Nato: | 22-11-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Tiki II Od Úhoště |
| Padre: | Albireo Envy's Legacy |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.41 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Albireo Envy's LegacyHD A ED 0COI: 21.30% |
![]() Azték Vlčí dechHD A ED 0COI: 18.64% |
![]() Geri z Vlčí chaloupkyHD C -COI: 17.74% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Aika z Blatnických vinicHD A -COI: 16.76% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Envy Lupus ArdorHD A ED 0COI: 23.77% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Kirby Kysucká hviezdaHD A -COI: 23.65% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Tiki II Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.33% |
![]() Brave Odin z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Bena od Kubinca- -COI: 22.90% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kubula III Od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Albireo Envy's Legacy | 3 | 5.67 | 17 | 11 (64.71%) | 63.64% | - | - | - | - |
| Azték Vlčí dech | 6 | 7 | 42 | 33 (78.57%) | 36.36% | 6.06% | - | - | - |
| Geri z Vlčí chaloupky | 2 | 3 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kubula III Od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Albireo Envy's Legacy | 17 | 41.18% | 58.82% | 14.29% | 20% | 71 cm | 63.5 cm | 107 | 54.9 | - | 105.5 | 53.2 | - |
| Azték Vlčí dech | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 18.18% | 67.5 cm | 62.5 cm | 108.5 | 53.6 | - | 107.6 | 53.4 | - |
| Geri z Vlčí chaloupky | 6 | 83.33% | 16.67% | 40% | - | 67 cm | - | 109.7 | 53.7 | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Ali Reolup | 0,33326% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,32558% | 8.59375 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,45467% | 8.59375 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,3392% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ko-Ko z Molu Es | 0,10827% | 4.6875 | 15,98% | 40 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Fea Jimili CS | 0,05919% | 3.90625 | 23,91% | 28 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Brit Hlas divočiny CS | 0,05516% | 3.90625 | 15,03% | 30 |
| COI TOTALE: | 2,05586% |