| Nato: | 16-11-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2124005 |
| Microchip: | 380260140232679 |
| Madre: | BANSHEE |
| Padre: | DARKO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 35,56% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DARKO- -COI: 19.00% |
![]() HERZ PASSO DEL LUPO- -COI: 23.77% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() A-LUPA- -COI: 19.14% |
![]() RAME- -COI: 28.54% |
![]() COSMO DANIEL ELITE ERMESHD A -COI: 17.53% |
IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
|
Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||||
![]() MURA- -COI: 21.60% |
Alfa des Mille Vallées- -COI: 13.40% |
|||
Unit- -COI: 16.65% |
||||
![]() AKAJAHD B ED 0COI: 24.21% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() SENDY- -COI: 21.63% |
ANGEL- -COI: 16.39% |
|||
BAMBOLA- -COI: 17.76% |
||||
![]() BANSHEEHD B ED 1COI: 31.25% |
![]() PEPE- -COI: 19.00% |
![]() HERZ PASSO DEL LUPO- -COI: 23.77% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() A-LUPA- -COI: 19.14% |
![]() RAME- -COI: 28.54% |
COSMO DANIEL ELITE ERMESHD A -COI: 17.53% |
||
MURA- -COI: 21.60% |
||||
![]() AKAJAHD B ED 0COI: 24.21% |
URAN- -COI: 18.69% |
|||
SENDY- -COI: 21.63% |
||||
![]() BROOKE- -COI: 24.06% |
![]() HERZ PASSO DEL LUPO- -COI: 23.77% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() KAYLA- -COI: 20.91% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
ATOS- -COI: 21.22% |
||
LUNA- -COI: 16.58% |
||||
![]() ZARA- -COI: 19.77% |
ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
|||
FLY- -COI: 25.81% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISHA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BANSHEE | 1 | 2 | 2 | 1 (50%) | - | - | - | 100% | - |
| BROOKE | 8 | 8.13 | 65 | 26 (40%) | - | 3.85% | - | - | - |
| KAYLA | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ZARA | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| FLY | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISHA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BANSHEE | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BROOKE | 65 | 49.23% | 50.77% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KAYLA | 9 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZARA | 15 | 53.33% | 46.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLY | 12 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | A-LUPA | 6,40701% | 37.5 | 19,14% | 45 |
| 3 | ♂ 2 - ♀ 3,3 | HERZ PASSO DEL LUPO | 13,55825% | 50 | 23,77% | 54 |
| 4 | ♂ 3 - ♀ 4,4,7 | NAZKA | 0,22043% | 25.78125 | 20% | 47 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,7 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,10898% | 13.28125 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,7 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,10496% | 13.28125 | 20,03% | 38 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Dyk Věrný | 0,05454% | 7.03125 | 18,64% | 48 |
| COI TOTALE: | 20,45418% |