| Nato: | 16-05-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Narcisa Triss Black s Divokou krví |
| Padre: | Attila Sirius s Divokou krví |
| Allevatore: | s Divokou krví (DOHNALOVÃ TEREZA) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,45% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 100.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.54 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vendeta s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Narcisa Triss Black s Divokou krví | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Cirilla Vlčí tlapka | 4 | 5.25 | 21 | 14 (66.67%) | 64.29% | 35.71% | - | - | - |
| Beta Vlčí démon | 5 | 7 | 35 | 21 (60%) | 61.9% | 33.33% | - | 4.76% | - |
| Aida Vlčí démon | 3 | 5.33 | 16 | 8 (50%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Argenta Zelená voda | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vendeta s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Narcisa Triss Black s Divokou krví | 8 | 50% | 50% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 107 | 53.5 | - |
| Cirilla Vlčí tlapka | 21 | 61.9% | 38.1% | 53.85% | 62.5% | 68.9 cm | 64.8 cm | 106.1 | 53.8 | - | 105.1 | 53.6 | - |
| Beta Vlčí démon | 35 | 51.43% | 48.57% | 27.78% | 47.06% | 66 cm | 62.5 cm | 107.7 | 54.7 | 0.6 | 109.1 | 55.1 | 0.6 |
| Aida Vlčí démon | 16 | 62.5% | 37.5% | 40% | 66.67% | 68.8 cm | 62.3 cm | 109.1 | 55.4 | 0.6 | 110.5 | 55.2 | - |
| Argenta Zelená voda | 6 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,21322% | 7.8125 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Ko-Ko z Molu Es | 0,10827% | 7.03125 | 15,98% | 40 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 7,7 | Ali Reolup | 0,22217% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 5.46875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Agar Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,15747% |