| Nato: | 12-05-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO10121193 |
| Microchip: | 981100000753028 |
| Madre: | TAJGA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | LUDWIG PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 70.97 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.28 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MEDISON PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TAJGA PASSO DEL LUPO | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | 100% | - | - | - | - |
| UMA | 8 | 6.38 | 51 | 14 (27.45%) | 50% | 35.71% | 14.29% | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MEDISON PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TAJGA PASSO DEL LUPO | 12 | 33.33% | 66.67% | - | 12.5% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| UMA | 51 | 66.67% | 33.33% | 2.94% | 5.88% | 70 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 3,4 | Charon Šedá eminence | 5,34748% | 31.25 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Colt Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,64329% | 12.5 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Besi Zepeř CS | 0,21705% | 6.25 | 13,4% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Aska Jimili CS | 0,21545% | 6.25 | 12,42% | 33 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,23226% | 6.25 | 21,29% | 14 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Dora Šedá eminence | 0,23318% | 6.25 | 20,75% | 25 |
| 8 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 5,6,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,87664% | 14.84375 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 10.15625 | 3,4% | 37 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 7.8125 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 10 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 14.0625 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 8,82109% |