| Nato: | 22-11-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Contessa Kalimero Bohemica |
| Padre: | Taranis spod Ďumbiera |
| Allevatore: | z Krotkovského dvora |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,93% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Taranis spod ĎumbieraHD A ED 1COI: 22.99% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
![]() Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Contessa Kalimero BohemicaHD A ED 0COI: 21.32% |
![]() Baron z Bělského háječkuHD A ED 0COI: 19.55% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Aria Osada DraklemHD B -COI: 23.51% |
![]() Brix z Porčova mlýnaHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||
Gerina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Betty z UherHD C -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Flash od StarkejHD B -COI: 26.37% |
![]() Jassper Malý BysterecHD A -COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Crying Wolf Harmonia- -COI: 39.40% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asisi z Krotkovského dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Contessa Kalimero Bohemica | 3 | 3 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Flash od Starkej | 4 | 5.75 | 23 | 4 (17.39%) | 100% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Harmonia | 5 | 2.8 | 14 | 5 (35.71%) | 60% | 40% | - | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 7 | 5.71 | 40 | 14 (35%) | 28.57% | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asisi z Krotkovského dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Contessa Kalimero Bohemica | 9 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Flash od Starkej | 23 | 52.17% | 47.83% | 16.67% | 36.36% | 65.5 cm | 61 cm | 108.4 | 53.4 | - | 110.2 | 55.1 | 0.6 |
| Crying Wolf Harmonia | 14 | 64.29% | 35.71% | 22.22% | 20% | 65 cm | 59 cm | 110.2 | 52.7 | - | 111 | 50 | - |
| Crying Wolf Rubin | 40 | 55% | 45% | 4.55% | 22.22% | 66 cm | 62.3 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Hero z Rofa | 0,68377% | 10.9375 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Miňa Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 8 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Aragorn Potomok vlkov | 0,24649% | 6.25 | 27,7% | 8 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ajbix Mrazivé ticho | 0,10745% | 4.6875 | 12,49% | 32 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,11109% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 1,75626% |