| Born: | 20-12-2023 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Cenya IV od Úhoště |
| Father: | Myšák III Od Úhoště |
| Breeder: | od Úhoště |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.13 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Myšák III Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.90% |
![]() Dragontail Norský vlkHD A ED 0COI: 20.96% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Fairy II od ÚhoštěHD B ED 0COI: 21.47% |
![]() Alien SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Crying Wolf WolfyHD A -COI: 18.13% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Cenya IV od ÚhoštěHD A ED 0COI: 23.02% |
![]() Boreas Svítynus z RasoviskaHD A ED 0COI: 21.45% |
![]() Bastien Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
||||
![]() Firefly SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|||
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Dejzy III Od ÚhoštěHD B ED 0COI: 21.40% |
![]() Cheyen DakmatHD A ED 0COI: 20.43% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
Jenny von der WolfsschleifeHD A ED 0COI: 25.83% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
||||
![]() Tiki II Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.33% |
![]() Brave Odin z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
|||
Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ožanka IV Od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cenya IV od Úhoště | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Dejzy III Od Úhoště | 4 | 8.5 | 34 | 6 (17.65%) | - | - | - | - | - |
| Tiki II Od Úhoště | 7 | 7.43 | 52 | 16 (30.77%) | 43.75% | 6.25% | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 8 | 5.13 | 41 | 20 (48.78%) | 35% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ožanka IV Od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cenya IV od Úhoště | 9 | 22.22% | 77.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dejzy III Od Úhoště | 34 | 58.82% | 41.18% | - | 14.29% | - | 62.5 cm | - | - | - | 108.1 | 54 | - |
| Tiki II Od Úhoště | 52 | 71.15% | 28.85% | 8.11% | 20% | 67.3 cm | 63.3 cm | 108.7 | 53.6 | - | 110.5 | 53.4 | - |
| Unique od Úhoště | 41 | 43.9% | 56.1% | 5.56% | 13.04% | 65 cm | 62.3 cm | 107.7 | 53.1 | - | 111.8 | 53.6 | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Fea z Ponického dvora | 0,44405% | 9.375 | 19,85% | 36 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | ARIMMINUM AVETAJGA | 0,41873% | 9.375 | 20,19% | 28 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Carr Malý Bysterec | 0,46011% | 9.375 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Argo Přízrak Karpat | 0,42035% | 9.375 | 17,94% | 83 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Ali Reolup | 0,33326% | 8.59375 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 7,7 | Agar Reolup | 0,22217% | 9.375 | 17,11% | 39 |
| 4 | ♂ 5,5,7 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,5,7 - ♀ 7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Brit Hlas divočiny CS | 0,11033% | 6.25 | 15,03% | 30 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 6.25 | 23,91% | 28 |
| COI TOTAL: | 2,7461% |