| Nato: | 22-11-2023 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dia z Rosíkova |
| Padre: | Emir z Devínskej |
| Allevatore: | z Rosikova |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.20 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Emir z DevínskejHD A ED 0COI: 21.67% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Bellari z DevínskejHD A -COI: 22.87% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Elar z OravyHD A -COI: 20.24% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Aba z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Dia z Rosíkova- -COI: 23.43% |
![]() Bacardi Lupus ArdorHD A -COI: 20.83% |
![]() Cézar Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
![]() Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Aris Hlas divočiny CSHD C -COI: 13.77% |
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
Ares od ŠurdyHD A -COI: 23.37% |
|||
Hanka Šedá eminenceHD C -COI: 10.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gyra Vikvel wolfHD A ED 0COI: 23.66% |
![]() Cresil II z PeronówkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ember Vikvel wolfHD A ED 0COI: 24.26% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
|||
Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fenty Kira z Rosíkova | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dia z Rosíkova | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Gyra Vikvel wolf | 2 | 9 | 18 | 1 (5.56%) | 100% | - | - | - | - |
| Ember Vikvel wolf | 5 | 3.8 | 19 | 13 (68.42%) | 61.54% | - | - | - | - |
| Ajša Vikvel wolf | 3 | 3.67 | 11 | 5 (45.45%) | 100% | - | - | - | - |
| Jasa spod Ďumbiera | 2 | 5 | 10 | 7 (70%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fenty Kira z Rosíkova | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dia z Rosíkova | 9 | 77.78% | 22.22% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gyra Vikvel wolf | 18 | 55.56% | 44.44% | 10% | - | 70 cm | - | 107 | 57.1 | - | - | - | - |
| Ember Vikvel wolf | 19 | 68.42% | 31.58% | 30.77% | 50% | 66.3 cm | 63.7 cm | 110.1 | 55.5 | 0.7 | 109.4 | 57.1 | 0.7 |
| Ajša Vikvel wolf | 11 | 36.36% | 63.64% | 50% | 42.86% | 67.5 cm | 62.7 cm | 110.4 | 54.8 | 0.6 | 109.6 | 55.8 | 0.7 |
| Jasa spod Ďumbiera | 10 | 60% | 40% | 33.33% | 75% | 67 cm | 60.7 cm | 107.4 | 55.2 | 0.7 | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Carr Malý Bysterec | 1,84045% | 18.75 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Hitt spod Ďumbiera | 0,86201% | 15.625 | 23,54% | 97 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,6 | Dixon Radov Dvor | 0,92947% | 14.0625 | 23,87% | 19 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Gáj Jimili CS | 0,22212% | 7.8125 | 16,44% | 32 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,21307% | 9.375 | 21,02% | 36 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Artex Radov dvor | 0,12029% | 8.59375 | 25,81% | 13 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 6.25 | 20,49% | 21 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Tambury z Rosíkova | 0,05526% | 3.90625 | 14,97% | 28 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Casanova Zlatá žila | 0,05843% | 3.90625 | 22,52% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Elba z Rofa | 0,06028% | 3.90625 | 25,96% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Grácia Dór | 0,05715% | 3.90625 | 19,7% | 7 |
| COI TOTALE: | 4,76784% |