| Nato: | 11-10-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Pawnee des Loups d'Amarok |
| Padre: | Argo Vlk z Podstránĕ |
| Allevatore: | des Loups d'Amarok |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,07% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.05 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
Argo Vlk z PodstránĕHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Kraken KuklíkHD A ED 0COI: 18.56% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Amy KuklíkHD A ED 0COI: 18.13% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Uny Tossa z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aisha z Vlčí říšeHD A ED 0COI: 20.25% |
![]() Dante od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 19.70% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|
Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Bonnie YtaxHD A ED 0COI: 18.43% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Angelina z Katusického dvoraHD A -COI: 16.34% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
|||
Dolores Eden severuHD C -COI: 17.86% |
||||
![]() Pawnee des Loups d'AmarokHD C ED 0COI: 25.44% |
![]() ARIMMINUM HUNTERHD A ED 0COI: 24.30% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM NEEMHD A ED 0COI: 23.37% |
![]() GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
||
ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() LUPA LU'S SHYVANAHD A ED 0COI: 22.42% |
![]() ATHANOR LUPUS GRIMORIUSHD A ED 0COI: 22.29% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
|
Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
||||
![]() ARADIAHD A ED 0COI: 20.68% |
CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
|||
ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
||||
![]() FAY NAHIKOHD B ED 0COI: 23.87% |
![]() GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
||
ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() ARIMMINUM RIHANANA OF SYRIAHD B ED 0COI: 20.55% |
ARIMMINUM PRINZDRAKONHD A ED 0COI: 19.00% |
|||
Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Terragon des Loups d'Amarok | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Argo Vlk z Podstránĕ | 4 | 6 | 24 | 21 (87.5%) | - | - | - | - | - |
| Kraken Kuklík | 15 | 5.6 | 84 | 30 (35.71%) | 56.67% | 6.67% | - | - | - |
| Curt z Vlčího dubu | 8 | 5.38 | 43 | 18 (41.86%) | 50% | 5.56% | - | - | - |
| Argo Přízrak Karpat | 11 | 7.55 | 83 | 32 (38.55%) | 50% | 9.38% | 9.38% | 9.38% | 6.25% |
| Arin na Blatech | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Terragon des Loups d'Amarok | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Argo Vlk z Podstránĕ | 24 | 45.83% | 54.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kraken Kuklík | 84 | 61.9% | 38.1% | 17.31% | 18.75% | 69 cm | 63.3 cm | 107.2 | 53.7 | 0.7 | 110.6 | 54.1 | - |
| Curt z Vlčího dubu | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 9.09% | 68.9 cm | 63 cm | 107 | 53.6 | 0.6 | 106.8 | 53.4 | - |
| Argo Přízrak Karpat | 83 | 50.6% | 48.19% | 33.33% | 27.5% | 66.9 cm | 62.3 cm | 110.6 | 53.5 | 0.6 | 109.9 | 55.2 | - |
| Arin na Blatech | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,42643% | 9.375 | 18,59% | 57 |
| 7 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5,7,7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 11.71875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Ali Reolup | 0,05554% | 5.46875 | 17,11% | 60 |
| COI TOTALE: | 0,92917% |