| Nato: | 30-05-2012 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aika z Vlčího dubu |
| Padre: | Aschar ArQeVa |
| Allevatore: | z Blatnických vinic |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,63% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.80 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Aschar ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
![]() Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Eramis Vopa CS- -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gino z Blatnických vinic | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aschar ArQeVa | 5 | 5 | 25 | 6 (24%) | 100% | - | - | - | - |
| Qeron z Molu Es | 4 | 4 | 16 | 8 (50%) | 50% | 25% | 12.5% | 12.5% | - |
| Doran z Ponického dvora | 11 | 4.09 | 45 | 17 (37.78%) | 70.59% | 11.76% | 11.76% | 5.88% | - |
| Brit Hlas divočiny CS | 5 | 6 | 30 | 6 (20%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gino z Blatnických vinic | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aschar ArQeVa | 25 | 52% | 48% | 15.38% | 25% | 69 cm | 63.3 cm | 109.4 | 54 | - | 111 | 53 | - |
| Qeron z Molu Es | 16 | 31.25% | 68.75% | 40% | 36.36% | 69 cm | 62.8 cm | 110.9 | 53.2 | - | 110.5 | 52.8 | - |
| Doran z Ponického dvora | 45 | 57.78% | 42.22% | 30.77% | 26.32% | 69.6 cm | 61.6 cm | 110.6 | 54.7 | - | - | - | - |
| Brit Hlas divočiny CS | 30 | 53.33% | 46.67% | 25% | 14.29% | 69.3 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| COI TOTALE: | 3,86404% |