| Dátum narodenia: | 18-01-2002 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | LO0246846 |
| Mikročip: | - |
| Matka: | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA |
| Otec: | Dyk Věrný |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,25% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.65 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GRIFFY PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 6 | 5 | 30 | 13 (43.33%) | 69.23% | 30.77% | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 5 | 7.6 | 38 | 8 (21.05%) | 37.5% | 37.5% | - | 12.5% | 12.5% |
| Dora Šedá eminence | 3 | 8.33 | 25 | 5 (20%) | 20% | 20% | 40% | - | 20% |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GRIFFY PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 30 | 53.33% | 46.67% | 12.5% | 7.14% | 68.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 38 | 50% | 50% | - | 5.26% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dora Šedá eminence | 25 | 56% | 44% | - | 27.27% | - | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,86749% | 12.5 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,23739% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,40822% | 10.9375 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Atos z Belešova CS | 0,43316% | 10.9375 | 11,03% | 68 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,32487% | 9.375 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,44503% | 14.84375 | 1,36% | 30 |
| 7 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,37% | 13.28125 | 8,35% | 38 |
| 30 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,46484% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,30212% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| CELKOVÝ COI: | 7,19588% |